Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Kırmızı ve mavi takım ilk defa karşı karşıya...

Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor'ın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Anlat Bakalım'da bu akşam eğlenceli anlar yaşandı ve kırmızı ve mavi takım yarışmacıları ilk defa Anlat Bakalım'da karşı karşıya geldi. İşte heyecan dolu anlar...

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 00:04
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 00:05
Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Kırmızı ve mavi takım ilk defa karşı karşıya...

TV8 ekranlarının izleyenleri ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor 2020'de kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bu akşam ilk defa Anlat Bakalım'da karşı karşıya geldi. Yunus Emre ve Berkan'ın Anlat Bakalım'da ilk defa partner olarak yarışması dikkat çekti. Survivor izleyicileri, 'Anlat Bakalım'ı kim kazandı?' sorusunun yanıtını merak etti. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı?

ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları ödül oyunu sonrasında bu kez de Anlat Bakalım'da karşı karşıya geldiler. Ödül oyununu kazanan kırmızı takım yarışmacıları, Anlat Bakalım'ı da kazanmak istiyordu. Bu haftaya oldukça formda başlayan kırmızı takım yarışmacıları, Anlat Bakalım'ı da kazandı ve yeni takımlarıyla 2'de 2 yaptı.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Anlat Bakalım'ı kazanan kırmızı takım yarışmacıları karışık ızgara tabağı yedi. Ödül oyunu sonrasında bir kez daha ızgara yiyen kırmızı takım yarışmacıları adeta ete doydu.