Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 7 Mayıs Anlat Bakalım'ı kazanan takım...

Survivor'da Anlat Bakalım oyununun heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam Anlat Bakalım oyununda kozlarını paylaştı. Haftalardır Anlat Bakalım'ı kazanamayan gönüllüler takımı bu hafta kararlıydı. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2020 22:32
Değiştirme Tarihi: 07.05.2020 22:32
Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 7 Mayıs Anlat Bakalım'ı kazanan takım...

TV8 ekranlarında her bölümüyle izleyicilerine büyük heyecan yaşatan Anlat Bakalım oyununda bu akşam yine eğlenceli dakikalar yaşandı. Kazanan takımın yiyeceği çikolatalı puding bütün yarışmacıları heyecanlandırdı. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? İşte, 7 Mayıs Anlat Bakalım oyununu kazanan takım.

ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam oldukça eğlenceli bir Anlat Bakalım oyunu yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam Anlat Bakalım'da izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Kıyasıya süren mücadele sonrasında çikolatalı pudingi kazanan takım, haftalar sonra galibiyet hasretini dindiren gönüllüler takımı oldu.

SURVIVOR'DA NELER OLDU?

Survivor’da elenen isim belli oldu. 5 Mayıs Salı Survivor 2020 67. bölümde yarışmaya veda edecek isim belli olacağı eleme konseyi toplandı. Konseyde ilk olarak Acun Ilıcalı, Gönüllüler ve Ünlülerin SMS sıralamasındaki ilk iki ismi açıkladı. Gönüllülerde SMS sıralaması ilk iki sırada Barış ile Ardahan yer alıyordu. İlk eleme adayı Berkan olması, kadın yarışmacıların eleme adayı olamaması nedeniyle Yasin ile Cemal Can, Gönüllülerin diğer eleme adayları oldu.

Survivor 2020’de Ünlülerde ise SMS sıralamasında Mert ve Ersin, ilk iki sırada yer alıyordu. Bu durumda Mert’in eleme adaylığı düştü. Bundan dolayı üçüncü sıradaki kişi olan Aycan’ın da eleme adayı açıklaması gerekiyordu. Mert Yunus Emre’yi, Ersin Aşkım’ı, Aycan ise Elif’i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu isimler arasında en az SMS oyu alan Ünlülerden Aşkım, Survivor’dan elendi.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için futbol maçı yaptılar. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan da ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Baştan sona heyecanlı, gerilimli ve tartışmalı geçen ödül oyununda skor 9-9'a geldi. Bu yüzden kazananı bayrak yarışı belirledi.  Bayrak yarışında Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.