Survivor'da Anlat Bakalım ödülünü hangi takım kazandı? İşte heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de Anlat Bakalım heyecanı her geçen gün artarak büyüyor ve iki takım yarışmacılarına da güzel bir moral kaynağı oluyor. Anlat Bakalım'da bu akşam müthiş bir ödül için karşı karşıya gelen yarışmacıları son ana kadar mücadele etti. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım ödülünü hangi takım kazandı? İşte heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım...

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 00:22
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 00:22
Survivor'da Anlat Bakalım ödülünü hangi takım kazandı? İşte heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım...

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler bu akşam iki takım yarışmacıları da Anlat Bakalım oynayarak keyifli dakikalar yaşadı. İki takım yarışmacılarının hem mücadele ettiği hem de eğlendiği Anlat Bakalım'da Murat Ceylan ödülü açıkladığı anda iki tarafta adeta havaya uçtu. Müthiş ödülü kazanan takım oyunun sonunda belli oldu. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım ödülünü hangi takım kazandı? İşte heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım...

SURVIVOR'DA ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor'da Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı sorusunun yanıtı, bu akşam oynanan müthiş mücadelenin sonunda belli oldu. Toplamda 7 olan takımın kazanacağı Anlat Bakalım oyununda iki takımda hem eğlendi hem de son ana kadar ödülü kazanmak için yarıştı. 6-6'ya gelen oyun sonunda son etabı gönüllüler takımı kazandı ve müthiş ödülün sahibi oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Anlat Bakalım'da ödülü kazanan takım bu akşam adeta ziyafet çekti. Hem börek hem peynir hem de bal ve kaymak yiyen yarışmacılar adeta ödüle doydu.

ACUN ILICALI SÜRPRİZİ

Anlat Bakalım'da bu akşam nefes kesen dakikalar yaşandı. İki takımın adalarının birleşmesinin ardından ilk defa Anlat Bakalım oynayan yarışmacılar, ortaya eğlenceli görüntüler yansıttı. Anlat Bakalım'da ödülü kazanan gönüllüler takımı ise büyük bir sürpriz yaşadı. Acun Ilıcalı'nın dahil olmasıyla birlikte ödülü hep beraber paylaştılar. Ödülü Acun Ilıcalı'yla beraber paylaşan gönüllüler takımı, müthiş yiyecekleri afiyetle tüketti.