Survivor'da Anlat Bakalım'ı kim kazandı? İşte 28 Mayıs Anlat Bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Her bölümüyle ayrı bir eğlence yaşatan Anlat Bakalım'da iki takım yarışmacılarıda komik anlar yaşadı. Ödülü kazanmak için kelimeleri doğru anlatmaya çalışan yarışmacılar arasında ilginç anlar yaşandı. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım'ı kim kazandı? İşte 28 Mayıs Anlat Bakalım oyununu kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 23:26
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 23:26
Survivor'da Anlat Bakalım'ı kim kazandı? İşte 28 Mayıs Anlat Bakalım oyununu kazanan takım

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de Anlat Bakalım heyecanı her geçen gün artarak büyüyor ve iki takım yarışmacılarına da güzel bir moral kaynağı oluyor. Anlat Bakalım'da bu akşam müthiş bir ödül için karşı karşıya gelen yarışmacıları son ana kadar mücadele etti. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım ödülünü hangi takım kazandı? İşte heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım...

SURVIVOR'DA ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor'da Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı sorusunun yanıtı, bu akşam oynanan eğlenceli mücadelenin ardından belli oldu. Toplamda 5 olan takımın kazanacağı Anlat Bakalım oyununda iki takımda hem eğlendi hem de son ana kadar ödülü kazanmak için yarıştı. Yarışmacıların tatlı krizlerini sona erdirecek olan ödülü kazanan takım 5-2'lik skorla ünlüler takımı oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Anlat Bakalım'da ödülü kazanan takım bu akşam güzel anlar yaşadı. Hem soğuk kahve hem de kurabiye kazanan ünlüler takımı ödülün adeta keyfini çıkardı.