Survivor'da Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı? Mücadele adeta nefes kesti...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam Anlat Bakalım oynayan yarışmacılar izleyicilere adeta kahkaha tufanı yaşattı. Anlat Bakalım'ı kazanan takımın oldukça güzel bir ödülle buluşacağı oyunda kıyasıya mücadele yaşandı. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı? İşte nefes kesen oyunun detayları...

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2020 22:23
Değiştirme Tarihi: 14.05.2020 22:23
Survivor'da Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı? Mücadele adeta nefes kesti...

TV8 ekranlarında herkese büyük bir heyecan yaratmaya devam eden Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam Anlat Bakalım oynayan yarışmacılar izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı. İzleyiciler ise oyun sonrası 'Survivor'da Anlat Bakalım'ı kim kazandı?' Sorusunun yanıtını merak etmeye başladı. Peki, 14 Mayıs 2020 Survivor'da Anlat Bakalım'ı kim kazandı? İşte kazanan takım.

ANLAT BAKALIM'I HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam etti. Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynadılar ve müthiş bir ödülle sınandılar. En çok bilen ve yarışmayı kazanan takım çekirdek ve film keyfi yaşayacaktı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar kafa kafaya mücadele etti. Ünlüler takımı bir adım önde yarışmayı tamamladı ve güzel bir ödülün sahibi oldu.

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda ödül hem orman evi hem de doyurucu bir yemek olan pizzaydı. Müthiş mücadelede iki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadele ettiler. 9-9a gelen oyun sonrasında final etabına ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunla karşı karşıya geldi. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Kadınlar için oldukça zor bir oyun olan sembol oyununda ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.