Survivor'da 3. bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Temmuz Survivor 2020'de 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020'de büyük finale sayılı günler kala oynanan 3. dokunulmazlık oyununun kazananı herkes tarafından merak ediliyordu. Survivor 2020'nin kaderini belirleyen dokunulmazlık oyunlarında sona yaklaştıkça heyecan daha da artıyor. Bu akşam yayınlanacak Survivor 2020'nin 128. yeni bölümünde oynanacak dokunulmazlık oyununda neler yaşanacağı ve 6 Temmuz Pazartesi günü 3. dokunulmazlığı kimin kazanacağı Survivor'ın sıkı takipçileri için büyük önem taşıyordu. Bu akşam bireysel performansta en iyi skorun sahibi olarak 3. dokunulmazlığı kazanan ismin konseyde gösterdiği 3. eleme adayı ise eleme konseyinin gidişatına değiştirecek gibi görünüyor! Peki, Survivor 2020’de 3. Dokunulmazlığı kim kazandı? Dokunulmazlığı alan, Survivor’da kimi eleme adayı gösterdi? Survivor’da 3. Eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2020 13:15
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 00:55

TV8'in fenomen yarışması Survivor 2020'nin 6 Temmuz Pazartesi tarihli 128. bölümünde muhteşem bir 3. dokunulmazlık mücadelesi ekranlara gelirken herkesin merakla beklediği büyük konseyden önce kimin 3. eleme adayı olacağı da bu akşam belli oldu! Survivor 2020'de haftanın ilk dokunulmazlığını alan Sercan Berkan'ı, ikinci dokunulmazlığını alan Cemal Can ise Sercan'ı eleme potasına sokmuştu; şimdi ise gözler üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan isimde! Haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu?Survivor 2020'de eleme potasında bu hafta kimler var? Bu haftanın son dokunulmazlık oyununun tüm detayları haberimizde!

6 TEMMUZ SURVIVOR 2020'DE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de seyir zevki çok yüksek bir dokunulmazlık oyunu oynandı. İzleyicilerin soluksuz izlediği Survivor 3. dokunulmazlık oyununda yarışmacılar varlarını yoklarını ortaya koydular. Altı yarışmacı, dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadele verdi. İlk turda dokunulmazlığa veda eden isimler Barış ve Cemal Can oldu. Yarı finalde eşleşmeler; Yasin – Elif ve Sercan – Berkan şeklinde oldu. Elif ile Sercan, rakiplerini aynı skorla 3-2 yenerek finale çıktılar.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2020’de haftanın son dokunulmazlığının finalinde ise Sercan ile Elif arasında müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler takımından iki yarışmacının finaldeki mücadelesinde Sercan, Elif’i 5-4 yendi. Ve Survivor’da 3. Dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan oldu. Sercan, çeyrek finalde şu ana kadar oynanan dokuz dokunulmazlık oyunundan altısını kazanarak büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

6 TEMMUZ SURVIVOR 2020'DE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de haftanın son eleme adayı bu akşam belli oldu. 6 Temmuz Pazartesi akşamı oynanan 3. Dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, ada konseyinde eleme potasına gönderdiği ismi açıkladı. Sercan’ın açıkladığı isim Yasin, Survivor’da haftanın son eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA DÜN AKŞAM 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’nin 5 Temmuz 2. dokunulmazlık mücadelesinde yarışmacılar ilk olarak sıralama için tek tek parkura çıktı. Sıralama sonrasında üçlü olarak parkurda yarıştılar. Bu turda elenen isimler Yasin ile Berkan oldu. Yarı finalde Cemal Can, Elif’i yenerken Barış’da Sercan’ın namağlup ünvanına sona verdi. Finalde karşılaşan ikili arasında dokunulmazlığı kazanan isim Cemal Can oldu.

SURVIVOR 2020’DE HAFTANIN  2. ELEME ADAYI KİM OLDU? (5 TEMMUZ 2020)

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de haftanın 2. ada konseyinde Acun Ilıcalı, günün dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can'a, eleme adayı olarak kimi söyleyeceğini sordu. Cemal Can, Survivor'ın ikinci eleme adayı olarak Sercan'ı söyledi.

SURVIVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU? (4 TEMMUZ 2020)

YasSurvivor Sercan’ın ada konseyinde Berkan’ı ilk eleme adayı olarak açıkladı.

"ELENEN YARIŞMACILARDAN HANGİSİNİN ADADA OLMASINI İSTERDİNİZ" SORUSUNA YARIŞMACILARIN VERDİĞİ CEVAPLAR NE OLDU?

Survivor 2020'nin dün akşamki bölümünde Acun Ilıcalı, yarışmacılara cevabını çok merak ettiğini söyleyip, "adada kimin kalmasını isterdiniz" sorusunu sordu. Yarışmacıların cevapları şu şekildeydi:

Elif, "adadaki en zor zamanlarımda yanımda olduğu için Ersin abinin olmasını isterdim" dedi.

Berkan, "bana diğer arkadaşlara göre bir tık daha iyi geldiği için kesinlikle Nisa" dedi.

Cemal Can, "hala içimde bir ışıltı kaldıysa sebebim Nisa" dedi.

Yasin, "kambersiz düğün olmaz, onsuz Survivor olmaz" diyerek Evrim’in adını söyledi.

Barış, "gidişine çok üzüldüğüm için Şaziye abla" dedi.

Sercan, iyi anlaştıklarını düşündüğünü söylediği Aycan’ın ismini söyledi.