Survivor Cemal Can kimdir? Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Cemal Can, bu akşam MasterChef Türkiye yeni bölüme konuk olacak. Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can Canseven, ödül oyununda MasterChef yarışmacıları ile birlikte mutfağa girecek ve yemek konusunda hünerlerini gösterecek. Yeni bölüm öncesinde iki yarışmanın takipçileri tarafından Survivor Cemal Can kimdir araştırılmaya başlandı. Peki, Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2020 18:16
Değiştirme Tarihi: 19.12.2020 18:16
Survivor Cemal Can kimdir? Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye yeni bölümünde Survivor 2020’nin efsane kadrosunu konuk ediyor. Geçen sezonu şampiyon olarak bitiren Cemal Can Canseven de Emir ile birlikte ödül oyununda tezgah arkasına geçecek. Survivor Cemal Can kimdir sorusu MasterChef 2020 yeni bölüm öncesinde yine gündem oldu. İşte Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven hakkında merak edilenler…

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir.

Aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınmaktadır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir.

Cemal Can Canseven’in Instagram'da takipçi sayısı 3 milyonu geçti.

İlgili Sayfalar: Magazin