Survivor Cemal Can kimdir? Survivor 2020 final dörtlüsünden Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020'de son dörtlü arasına adını yazdıran Cemal Can Canseven, izleyici tarafından büyük ilgi görüyor. Bu akşam yapılacak eleme öncesinde Survivor Cemal Can ile ilgili olarak yaşı, mesleği, boyu, nereli olduğu gibi hayat hikayesine dair bilgiler araştırılıyor. Peki, Survivor Cemal Can kimdir? Survivor 2020 Cemal Can Canseven kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 20:24
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 11:43
Survivor Cemal Can kimdir? Survivor 2020 final dörtlüsünden Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020’de Dominik Finali heyecanı yaşanıyor. Yarışmanın son dörtlüsü arasına girmeyi başaran ve  duygusallığıyla bilinen Survivor Cemal Can, sosyal medyada büyük bir takipçi sayısına sahip. Peki Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte Survivor Cemal Can Canseven’in hayat hikayesi…

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

25 Mayıs 1995'te İzmir'de doğan Cemal Can Canseven'in annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okuyan isim, liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamladı. Üniversitede okurken, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir.

Aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınıyor. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmişti. Cemal Can Canseven'in, Instagram'da 2,9 milyon takipçisi var. 

SURVİVOR 2020 PERFORMANSI

Survivor 2020’de son dört isim arasına girmeyi başaran Cemal Can, yüzde 54’lük başarı oranı ile ikinci sırada yer alıyor. Sezon başından bu yanan oynadığı 447 oyunda 242’sini kazanmayı başarmış.