Survivor Cemal Can kimdir? Survivor 2020 finalisti olan Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Cemal Can, sevilen yarışmanın son bölümünde dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Gönüllüler takımı ile başladığı sezonda Survivor 2020'nin son dokunulmazlığı kazanan Cemal Can, yarışmada son üçe kalmayı başaran ilk isim oldu. Yarışmanın sevilen isimlerinden olan Cemal Can Canseven'in hayatı merak konusu oldu. Peki, Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte Cemal Can Canseven'in biyografisi...

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 20:13
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 00:31
Survivor Cemal Can kimdir? Survivor 2020 finalisti olan Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020, büyük finale hazırlanıyor. Survivor son bölümde canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can oldu. Bu başarısı ile bir kez daha gündeme gelen Cemal Can Canseven'in hayat hikayesi de araştırılmaya başlandı. Survivor takipçileri, Cemal Can kimdir, kaç yaşında, Cemal Can Canseven aslen nereli soruları ile yarışmacıyı tanımaya çalışıyor. İşte Survivor Cemal Can Canseven'in merak edilen hayatı...

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

25 Mayıs 1995'te İzmir'de doğan Cemal Can Canseven'in annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okuyan isim, liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamladı. Üniversitede okurken, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınıyor. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmişti. Cemal Can Canseven'in, Instagram'da 2,9 milyon takipçisi var. 

SURVİVOR 2020 PERFORMANSI

Survivor 2020’de son dört isim arasına girmeyi başaran Cemal Can, yüzde 54’lük başarı oranı ile ikinci sırada yer alıyor. Sezon başından bu yanan oynadığı 447 oyunda 242’sini kazanmayı başarmış. Survivor 2020 son haftasında Cemal Can, 40 oyunda 26'sını kazanarak yüzde 65'lik bir başarı oranı yakaladı.