Survivor Cemal Can kimdir? Gönüllüler Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Cemal Can Canseven, Survivor 2020 birleşme partisine kalma başarısı gösteren yarışmacılardan biri. Survivor 2020 Gönüllüler takımında performansı ile adından çokça söz ettiren Cemal Can Canseven kimdir merak ediliyor. Peki, Survivor Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 22:55
Değiştirme Tarihi: 11.04.2020 22:57
Survivor Cemal Can kimdir? Gönüllüler Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yeni sezonunda ekranların en çok izlenen programı olmayı başaran Survivor 2020'de birleşme partisi heyecanı yaşanıyor. Yarın ekrana gelecek Survivor 2020 birleşme partisi öncesi yarışmacılar araştırılmaya başlandı. Yarışmada performansı, kariyeri ile dikkat çeken isimlerden biri de Survivor Cemal Can Canseven. Peki, Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can Canseven kaç yaşında, nereli?

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Canseven, beraber videolar çektiği Damla Biliç’i üniversite yıllarından tanıyor. Şimdilerde dj’lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür.

Cemal Can Canseven, şu anda Instagram'da 1.2 milyon takipçisi bulunuyor.