Survivor canlı izle! Survivor 9 Temmuz 2020 131. yeni bölüm izle! Survivor'da kim elenecek?

Survivor'da 7 Temmuz salı günü yapılan eleme sonucu adaya veda eden isim Sercan Yıldırım olmuştu. Survivor'ın dünkü bölümünde ise 5 yarışmacı yeni bir dokunulmazlık oyunu için parkurdaki yerlerini aldı. Barış Murat Yağcı ile Cemal Can'ın finale kaldığı bireysel dokunulmazlığı, Barış omzundaki sakatlık nedeniyle yarıda bırakınca Cemal Can Canseven kazandı. Cemal Can, konseyde eleme adayı olarak ise Elif'in adını söyledi. Bugün ise Survivor 131. yeni bölümü TV8 canlı yayını ile internetten izlemek isteyenler “Survivor izle” “Survivor son bölüm izle” Survivor yeni bölüm izle” sorgulamaları yapıyor.  Bugün, 9 Temmuz Perşembe günü Survivor yeni bölümde yeni bir bireysel dokunulmazlık oyununa çıkılacak. Oyun sonrası dokunulmazlığı kazanan isim bir eleme adayı ismi daha verecek ve 2 eleme adayından biri Survivor'a veda edecek. Peki Survivor'da kim elenecek? Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Tüm bu soruların cevabı, bu akşam TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Survivor yeni bölümünde yanıt bulacak. 

Yayınlanma Tarihi: 09.07.2020 19:57
Değiştirme Tarihi: 09.07.2020 19:57


Survivor finaline sayılı günler kaldı. Survivor 9 Temmuz yeni bölümünde yeni bir dokunulmazlık oyunu ve ardından eleme heyecanı yaanacak. 5 yarışmacının kaldığı Survivor'da bir kişi elenecek ve final dörtlüsünün kim olacağı ortaya çıkacak. Survivor yeni bölüm öncesi çok sayıda Survivor takipçisi, Survivor canlı yayın bağlantısı için internette arama yapıyor ve Survivor canlı izle nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrenmek istiyor. Peki Survivor dokunulmazlığı kim kazanacak? Survivor'da kim elenecek? Survivor Barış mı? Survivor Berkan mı? Survivor Cemal Can mı? Survivor Elif mi? Survivor Yasin mi?

Bu anları kaçırmak istemeyenler Survivor canlı yayın bağlantısı, programının sıkı takipçileri tarafından şimdiden sorgulamaya başladı. Survivor izleyicileri, TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan heyecan dolu yarışma programı ile ilgili 'Survivor canlı izle, TV8 canlı izle' araştırması yapıyor.

Survivor 2020 yeni bölümde dokunulmazlığı kim kazanacak? Survivor’da eleme adayı kim olacak? Survivor'da kim elenecek? Bu soruların cevapları ile daha fazlası Survivor 131. yeni bölüm canlı yayınında...

TV8 canlı yayın linkine, TV8 uydu frekans bilgileri ve yeni bölüm detaylarını haberimizden ulaşabilirsiniz.

SURVIVOR 131. YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TV8'i HD kalitede canlı izlemek için ihtiyacınız olan frekans bilgileri

UYDU: Türksat 4A, Frekans: 12356 Mhz, Polarizayon: Yatay (H), Sembol Oranı: 7100, FEC: 2/

DIGITURK: Kanal 28

D-SMART: Kanal 28

KABLO TV: Hizmeti verilen illerde S 34

TELEDÜNYA: HD: 34.KANAL, SD: 105.KANAL

TİVİBU: 29. Kanal