Survivor canlı izle! 24 Haziran 2020 Survivor 117. bölüm izle! TV8 Survivor son bölüm canlı yayını...

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 117. bölümü TV8'in internetteki yayınından izlemek isteyenler sorgularda "TV8 canlı yayın" linkini arıyor. Survivor yeni bölümünde yarışmacılar kaptanlık mücadelesi için parkura çıkacak. Survivor Evrim'in elenmesiyle birlikte 7 yarışmacının kaldığı Survivor'da takımlar yeniden kırmızı ve mavi olarak ayrılacak. Peki Survivor yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte 24 Haziran çarşamba günü Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde yaşanacaklar ve canlı yayın linki...

Yayınlanma Tarihi: 24.06.2020 20:36
Değiştirme Tarihi: 24.06.2020 20:36
Survivor canlı izle! 24 Haziran 2020 Survivor 117. bölüm izle! TV8 Survivor son bölüm canlı yayını...

Survivor canlı yayın bağlantısı, TV8'in çok sevilen yarışma programının sıkı takipçileri tarafından şimdiden sorgulanmaya başladı. Survivor canlı izle tercihinde bulunmak isteyen Survivor izleyicileri, TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan heyecan dolu yarışma programı Survivor ile ilgili 'Survivor canlı izle, TV8 canlı izle' sorgulamalar yapıyor. 24 Haziran Çarşamba günü Survivor 2020'de heyecan kaptanlık oyunu ile devam edecek. Survivor yeni bölümde yarışmacılar, kaptan olmak için parkurda ter dökecekler. Yoğun rekabet sonunda yeni kaptanlar takım kurmanın heyecanı yaşayacak. Peki Survivor kaptanlık oyununu kim kazanacak? Kaptanlar kim olacak? Kaptanlar takımlarına kimleri seçecek? Tüm bu soruların cevaplarına Survivor canlı yayınını izleyerek ulaşabileceksiniz. TV8 canlı yayın linkine, TV8 uydu frekans bilgileri ve yeni bölüm detaylarını haberimizden ulaşabilirsiniz.

TV8'i HD kalitede canlı izlemek için ihtiyacınız olan frekans bilgileri

UYDU: Türksat 4A, Frekans: 12356 Mhz, Polarizayon: Yatay (H), Sembol Oranı: 7100, FEC: 2/

DIGITURK: Kanal 28

D-SMART: Kanal 28

KABLO TV: Hizmeti verilen illerde S 34

TELEDÜNYA: HD: 34.KANAL, SD: 105.KANAL

TİVİBU: 29. Kanal

Survivor canlı izlemek için tıkla

SURVIVOR YENİ ELEME SİSTEMİ NASIL?

Survivor çeyrek finalinde haftanın üç günü (Cumartesi, Pazar ve Pazartesi) bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. Survivor 2020'de çeyrek finale kalan sekiz isim, üç gün dokunulmazlığı kazanmak için parkurda bireysel olarak mücadele edecek. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, ilk olarak sıralama için birer birer parkura çıkacak ve en kısa sürede tamamlamaya çalışacak. Sonrasında eşleşmeler ile birbirleri ile yarışacaklar. Günün sonunda günün şampiyonu belli olacak. Dokunulmazlık oyununu kazanacak kişi, aynı gün yapılacak ada konseyinde eleme adayı olacak kişinin ismini söyleyecek. Bu şekilde 3 günde 3 eleme adayı çıkacak.

Survivor 2020'de geçtiğimiz Çarşamba ve Perşembe günü Büyük SMS konseyi yapıldı. Bu konseyde, çeyrek finale kalan sekiz yarışmacı için halk oylaması yapıldı. Bu konseyde verilen oylar sonucunda ortaya çıkan SMS sıralaması, son dörde kadar geçerli olacak. Survivor çeyrek finalinde her hafta belli olacak 3 eleme adayı için bu SMS sıralamasına bakılacak. Adayların içinde en az oyu alan yarışmacı, Survivor'a veda edecek.