Survivor Berkan kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Berkan, bu akşam MasterChef Türkiye yeni bölüme konuk olacak. Survivor 2020’de performansı ile adından çokça söz ettiren Berkan Karabulut, ödül oyununda MasterChef yarışmacıları ile birlikte mutfağa girecek ve yemek konusunda hünerlerini gösterecek. Yeni bölüm öncesinde iki yarışmanın takipçileri tarafından Survivor Berkan kimdir araştırılmaya başlandı. Peki, Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2020 19:16
Değiştirme Tarihi: 19.12.2020 19:20
Survivor Berkan kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye yeni bölümünde Survivor 2020’nin efsane kadrosunu konuk ediyor. Geçen sezon Survivor 2020’yi dördüncü olarak bitiren Berkan Karabulut da MasterChef Eray ile birlikte ödül oyununda tezgah arkasına geçecek. Survivor Berkan kimdir sorusu MasterChef 2020 yeni bölüm öncesinde yine gündem oldu. İşte Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut hakkında merak edilenler…

SURVIVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Berkan Karabulut, Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu. Çok küçük yaşta spora ilgi duymaya başlayan yarışmacı, 10 farklı okulda okudu. Survivor Berkan, basketbol oynadığı için her sene iyi okul takımı nerede kurulmuşsa, o okula gitmiş. Çok sayıda okulda okuması nedeniyle her sene farklı sınıf arkadaşları edinmiş.

Kişisel eğitimciliğinin yanı sıra plates hocalığı da yapmaktadır. Fit 2 Move isimli işletmenin de yöneticisi konumunda olan Karabulut, vücut geliştirme alanında kendisini uzmanlaştırmayı sürdürmektedir.  

Yükseköğretim eğitimini Bilecik Üniversitesi’nde tamamlayan spor hocası, 2018 yılında Survivor yarışmasında yarışarak ün kazanmıştır. Çok sayıda ünlü ile de spor salonunda beraber çalışan Berkan Karabulut, Survivor 2020’ye yedekler arasından dahil olmuş.