Survivor Barış kimdir? Survivor Barış Murat Yağcı kaç yaşında, nereli?

Survivor Barış, bu akşam Survivor yeni bölüm tanıtımı sonrasında gündem oldu. Survivor yeni bölümünde takım arkadaşı ile kavga ettiği görülen Survivor Barış, sosyal medyada hakkında en çok konuşulan isimlerinde biri oldu. Peki, Survivor Barış kimdir? Survivor Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2020 00:48
Değiştirme Tarihi: 20.04.2020 00:48
Survivor Barış kimdir? Survivor Barış Murat Yağcı kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2020'de performansı ile birlikte kendine has tavırlarıyla dikkat çeken yarışmacı Barış Murat Yağcı. Ünlüler takımı ile başladığı yarışmada Gönüllüler takımına geçen Survivor Barış, bu akşam yayınlanan yeni bölüm tanıtımında Yasin ile ciddi şekilde kavga ediyor. Bu görüntüler sonrasında Yasin ile birlikte Survivor Barış en çok konuşulan isim oldu. İnternette de Survivor Barış kimdir, Survivor Barış Murat Yağcı kaç yaşında, nereli şeklinde aramalar arttı. Survivor Barış Murat Yağcı hakkında detaylar haberimizde.

SURVIVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğdu. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasınbirinci seçilen ve 1.92 metre boyundaki Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.