Survivor Barış kimdir? Survivor 2020 final dörtlüsünde Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2020'nin sevilen yarışmacılarından Survivor Barış, yarışmanın son dört ismi arasına girmeyi başardı. Profesyonel basketbol geçmişiyle bilinen Barış Murat Yağcı’ın hayat hikayesi ise merak ediliyor. Peki Survivor Barış kimdir? Survivor Barış Murat Yağcı kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Barış Murat Yağcı hangi dizilerde oynadı?

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 20:26
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 10:39
Survivor Barış kimdir? Survivor 2020 final dörtlüsünde Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2020'nin final dörtlüsü arasına girmeyi başaran Survivor Barış, karakteri ve duruşuyla da yarışmanın konuşulan isimlerinden biri. Bu akşam dokunulmazlık mücadelesi verecek olan Survivor Barış Murat Yağcı için yaşı, boyu, nereli olduğu gibi bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Barış kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Barış Murat Yağcı hakkında merak edilenler…

SURVIVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

21 Ocak 1991 tarihinde İzmir Alaçatı’da dünyaya gelen Barış Murat Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez etme kararı aldı. 

Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Anadolu Efes’te 10 sene forma giyen Barış, yaşadığı talihsiz sakatlık sonucunda basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmıştı. Bir dönem modellik de yapan Survivor Barış, voleybol, atletizm, masa tenisi ve yüzme gibi birçok farklı spor dalı ile de ilgilendi. 

Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen ve 1.92 metre boyundaki Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.

Survivor Barış'ın rol aldığı projeler

Kiralık Aşk

Şevkat Yerimdar

 2014 - Kocamın Ailesi (Dizi)

 2015 - Kiralık Aşk (Dizi)

 2016 - Şevkat Yerimdar (Dizi)

SURVIVOR 2020’DEKİ PERFORMANSI

Survivor 2020 genel performans tablosuna bakıldığı zaman Barış Murat Yağcı, yüzde 52 başarı oranı ile üçüncü sırada yer alıyor. Survivor Barış, sezon başından bu yanan 381oyunun 200'ünü kazanmayı başarmış.