Survivor Barış kimdir? Survivor 2020 finalisti Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Barış Murat Yağcı, Survivor 2020'de bu akşamın eleme adaylarından biriydi. Yarışmanın en çok takip edilen, desteklenen isimlerinden biri olmaya devam ediyordu. Performans tablosunda ve SMS sıralamasında üst sıralarda çıkan Survivor Barış'ın bu akşam elenip elenmeyeceği merak konusuydu. Yapılan oylama sonucunda Barış Murat Yağcı, Survivor 2020'nin üç finalistinden biri oldu. Yarışmanın takipçileri, Survivor Barış kimdir, kaç yaşında, boyu kaç şeklinde sorgulamalarla yarışmacının hayat hikayesini araştıyor. Peki, Survivor Barış Murat Yağcı kimdir, aslen nerelidir?

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 20:00
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 00:34
Survivor Barış kimdir? Survivor 2020 finalisti Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de son dörde kalan Barış Murat Yağcı, bu akşam eleme potasındaydı. Survivor son bölümde Dominik'te yapılan son oylamada Barış Murat Yağcı, Survivor 2020 finalistlerinden biri olmayı başardı. Bu açıklama sonrasında Survivor Barış hakkında bilgi almak isteyenler boyunu, kaç yaşında olduğunu, nereli olduğunu ve daha önce hangi projelerde yer aldığını öğrenmek istiyor. Peki, Survivor Barış kimdir? Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Barış Murat Yağcı hakkında merak edilenler...

SURVIVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

21 Ocak 1991 tarihinde İzmir Alaçatı’da dünyaya gelen Barış Murat Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez etme kararı aldı. 

Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Anadolu Efes’te 10 sene forma giyen Barış, yaşadığı talihsiz sakatlık sonucunda basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmıştı. Bir dönem modellik de yapan Survivor Barış, voleybol, atletizm, masa tenisi ve yüzme gibi birçok farklı spor dalı ile de ilgilendi. 

Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen ve 1.92 metre boyundaki Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor Barış'ın rol aldığı projeler

Kiralık Aşk

Şevkat Yerimdar

 2014 - Kocamın Ailesi (Dizi)

 2015 - Kiralık Aşk (Dizi)

 2016 - Şevkat Yerimdar (Dizi)

SURVIVOR 2020’DEKİ PERFORMANSI

Survivor 2020 genel performans tablosuna bakıldığı zaman Barış Murat Yağcı, yüzde 52 başarı oranı ile üçüncü sırada yer alıyor. Survivor Barış, sezon başından bu yanan 381 oyunun 200'ünü kazanmayı başarmış. Barış, Survivor'ın son haftasında 37 oyundan 17'sini kazandı.