Survivor Barış diskalifiye oldu mu? Survivor 2020 Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Barış, bu akşam yapılacak eleme konseyi öncesi araştırılan yarışmacılardan biri. Ödül oyunu sırasında Yasin ile kavgası gündem olmuştu. İzleyiciler bu olay sonrasında Survivor Barış Murat Yağcı diskalifiye olacak mı merak ediyor. Peki, Survivor Barış diskalifiye oldu mu? Survivor 2020 Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2020 22:50
Değiştirme Tarihi: 21.04.2020 23:09
Survivor Barış diskalifiye oldu mu? Survivor 2020 Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yılın en çok izlenen programı Survivor 2020'de Gönüllüler takımından Barış ile Yasin'in kavgası sezona damgasını vurdu. Ödül oyun sırasında birbirlerine giren Survivor Barış ve Yasin için ilk açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. Peki, Survivor Barış diskalifiye oldu mu? Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detayları...

SURVIVOR BARIŞ DİSKALİFİYE OLDU MU?

Survivor 2020'nin 20 Nisan Pazartesi günü ekrana gelen bölümünde ödül oyunu sırasında Barış ile Yasin kavga etti. Barış'ın kaybettiği sayı sonrasında ilk olarak sözlü tartışan ikili, sonrasında fiziki olarak kavgaya girişti. Takım arkadaşları tarafından güçlükle ayrılan ikili için ilk olarak oyun sırasında Acun Ilıcalı verilen kararı açıkladı. Görüntülerin detaylı olarak inceleneceğini söyleyen Acun Ilıcalı, Survivor Barış ve Yasin'i oyundan ihraç etti.

İkili arasındaki kavga incelendikten sonra Survivor Barış'ın diskalifiye olup olmayacağı konusunda Acun Ilıcalı, ada konseyinde açıklama yaptı. Her iki tarafı dinledikten sonra Acun Ilıcalı, yarışmacı kaybetmek istemiyorum dedi. Yasin ve Barış'ın olaydan sonra sakinleşmesini iyi bir olay olarak gördüğünü söyleyen Acun Ilıcalı, iki yarışmacı, bundan sonra Gönüllüler takımının üç ödülden faydalanamayacak.

SURVIVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğdu. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasınbirinci seçilen ve 1.92 metre boyundaki Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.