Survivor Aycan Yanaç'ın canlı yayındaki itirafı sosyal medyada gündem oldu: Acun Bey ile de konuştum...

Survivor'da iletişim oyununu kazanan ünlüler takımı, Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabında düzenlenen canlı yayında kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı. O yarışmacılardan biri de Aycan Yanaç oldu. Survivor Aycan, bu yayında Fenerbahçe ile ilgili de bir itirafta bulundu. Gönül verdiği takımın Fenerbahçe olduğunu söyleyen Aycan Yanaç, Acun Ilıcalı ile de Fenerbahçe hakkında konuştuğunu, "Fenerbahçe Kadın Takımı kurulursa oynamak isterim. Acun Ilıcalı ile de konuştuk bunu. Keşke kurulsa, banko futbolcusu ben olurum." dediğini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2020 19:37
Değiştirme Tarihi: 06.05.2020 23:46

Survivor ünlüler takımının sevilen yarışmacılarından Survivor Aycan Yanaç, kazanılan iletişim oyunu sonrası ödül olarak Instagram canlı yayınından hayranlarının sorularını yanıtladı. Aycan Yanaç, gönül verdiği takımın Fenerbahçe olduğunu açıkladı. Aycan'ın bu açıklamaları sosyal medyada da gündem oldu. Aycan Yanaç ismi TT olmayı başardı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ağabeyinden dolayı futbolcu olmaya karar verdiğini belirten Aycan Yanaç, futbola onun yönlendirmesiyle başladığını ifade etti.

KADIN TAKIMI KURULURSA BANKO OYUNCUSU OLURUM

Fenerbahçeli olduğunu ve kendisini başka bir takımda göremediğini söyleyen Yanaç, "Fenerbahçeliyim ve Fenerbahçe'den başka yerde kendimi göremiyorum. Fenerbahçe Kadın Takımı kurulursa oynamak isterim. Acun Ilıcalı ile de konuştuk bunu. Keşke kurulsa, banko futbolcusu ben olurum." şeklinde konuştu.

Sahada hırslı bir yapısı olduğundan söz eden Yanaç, "Maç esnasında haksızlığa uğrarsam hakemlerle de konuşurum." ifadelerini kullandı.

ALEX, RONALDO, EMRE...

İzleyicilerin 'En sevdiğin futbolcu kim?' sorusunu yanıtlayan Yanaç sıralamasını Alex de Souza, Cristiano Ronaldo ve Emre Belözoğlu olarak yaptı.

Aycan, bu esnada Sercan Yıldırım'ın kendisini hatırlatması üzerine esprili bir şekilde 'Bir de Sercan Yıldırım' yanıtını verdi.