Survivor Aycan Yanaç, iddialı tarzıyla sosyal medyayı salladı! Mert Öcal'dan yorum gecikmedi

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Aycan Yanaç, sosyal medya hesabı instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak siyah yırtmaçlı elbisesiyle verdiği bir pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Aycan Yanaç'a dakikalar içerisinde beğeni ve yorum yağdı. Aycan Yanaç'a yorum yapan isimlerden biri de Mert Öcal oldu. Mert Öcal oldu. Mert Öcal Almanca "Hazır mısın Aycan?" yazdı. 

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2021 12:08
Değiştirme Tarihi: 19.11.2021 12:08
Survivor Aycan Yanaç, iddialı tarzıyla sosyal medyayı salladı! Mert Öcal'dan yorum gecikmedi

Survivor yarışmacısı Aycan Yanaç sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Yarışma boyunca yaptıklarıyla gündemden düşmeyen ve ardından da özel hayatıyla da merak edilen Survivor Aycan iddialı elbisesiyle beğeni topladı.

Bir süre önce çene estetiği yapan Survivor Aycan'ın bu hali takipçilerini ikiye bölmüştü.

Estetikle değişimi sonrası sık sık yaz tatili paylaşımlarıyla hayranlarından ilgi gören Aycan yeni beğeni üstüne beğeni aldı. Takipçileri "Bu ne güzellik" yorumları yağdırdı.

Derin yırtmaçlı elbisesiyle poz veren Aycan Yanaç "Yine aylardan kasım" notuyla da öne çıktı. Survivor Aycan'ın bu iddialı görüntüsüne ilk yorum yapanlardan biri de Mert Öcal oldu. Mert Öcal Almanca "Hazır mısın Aycan?" yazdı. Aycan Yanaç ise arkadaşının bu yorumuna gülerek yanıt verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin