Survivor Aycan kimdir? Survivor 2020 Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Aycan Yanaç kimdir merak ediliyor. İlgiyle takip edilen Survivor 2020'de son dörde kalan yarışmacılar ile elendikten sonra İstanbul'a dönen yarışmacılar, Yüzleşme Konseyi'nde buluştu. Heyecanla izlenen bölümde Aycan Yanaç, merak ettiği soruları yarışmacılara yöneltti. Bu anlar sonrasında Survivor Aycan kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor Aycan Yanaç'ın hayat hikayesi...

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 23:48
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 23:48
Survivor Aycan kimdir? Survivor 2020 Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Aycan Yanaç, bugün ekrana gelen 134. bölümde Dominik Cumhuriyeti'ndeki son dört yarışmacı ile buluştu. İstanbul'a dönen Aycan Yanaç, Yüzleşme Konseyi'nde merak ettiği soruları sordu. Survivor 2020 yeni bölümü izleyip bu anları izleyenler, Survivor Aycan Yanaç kimdir, nereli, kaç yaşında merak edip araştırmaya başladı. İşte Survivor Aycan Yanaç hakkında merak edilenler...

SURVIVOR AYCAN YANAÇ KİMDİR?

Survivor Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 tarihinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde doğdu.  Futbola Nünberg ile başlamış ve daha sonra Köln’de devam etmiştir. Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynamıştır.

2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer alan Yanaç, 7 Nisan 2018'de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrılmıştır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kadınlar U-19 Milli takım kadrosunda yer almıştır. Bosna Hersek, Bulgaristan, Rusya, Polonya ve Litvanya Milli takımlarına karşı forma giymiştir. En son 7 Nisan 2018 tarihinde Estonya Milli takımı ile oynanan maçta Türkiye Bayan Futbol A Milli formasını giymiştir.

Ülkemizde A Milli Kadın Futbol Takımı'nda forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynamaktadır.