Survivor ayak tenisi maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı?

Survivor'da ayak tenisi maçını kim kazandı sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor'ın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Herkes tarafından merakla beklenen ayak tenisi maçında iki takımda son ana kadar ağırlıklarını maça koydu fakat bir taraf biraz daha ağır bastı. Peki, Survivor ayak tenisi maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı? İşte kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 22:23
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 22:23
Survivor ayak tenisi maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı?

TV8 ekranlarının her akşam soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de müthiş mücadeleler sürmeye devam ediyor. Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında bu akşam nefes kesen anlar yaşandı. Ayak tenisi maçına çıkan iki takım, sahada adeta tüm varlıklarını ortaya koydu. Sercan Yıldırım'ın şov yaptığı dakikalar herkesi ekran başına kilitledi. Peki, Survivor ayak tenisi maçını kim kazandı? Survivor 2020 mi Acun Medya mı?

AYAK TENİSİ MAÇINI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra, Acun Medya ve Survivor 2020 arasındaki challengelarda nefes kesmeye devam ediyor. Sercan'ın büyük iddiası üzerine Acun Ilıcalı ve ekibiyle bu akşam harika bir ayak tenisi maçı oynandı. Survivor 2020 kadrosunda Yasin, Ardahan ve Sercan yer alırken, Acun Medya'da ise İrem Kanan, Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç yer aldı. 

Heyecan dolu mücadeleye Survivor 2020 takımı çok hızlı başladı ve Sercan Yıldırım adeta bütün ipleri eline aldı. Müthiş mücadelenin sonucunu 3-1'lik skorla kazanan takım Survivor 2020 oldu ve böylece Survivor 2020 takımı hem ödül kazandı hem de onları destekleyenlere ödül kazandırdı.