Survivor ayak tenisi maçını kim kazandı? Acun Medya mı yoksa Survivor 2020 mi kazandı? Ödül neydi?

Survivor 2020'de dün akşam herkesin merakla beklediği ayak tenisi maçı oynandı ve maç sonunda, izleyenlerin gözü hangi takımın yendiğine çevrildi. Mücadeleyi bir an olsun bırakmayan iki takım da, karşıya sayı vermek istemediği için kıyasıya yarıştı. Acun Medya ve Survivor 2020 arasında gerçekleşen maçta kazananın kim olacağı çok merak ediliyordu. Peki, nefes kesen bir mücadelede, büyük efor sarf ederek oynayan yarışmacılar ve Acun Medya ekibi arasında gerçekleşen ayak tenisi maçını kim kazandı? Kazanan takım hangisi oldu? Ödül neydi? İşte, ayak tenisi maçı detayları...

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 09:55
Değiştirme Tarihi: 29.05.2020 10:01
Survivor ayak tenisi maçını kim kazandı? Acun Medya mı yoksa Survivor 2020 mi kazandı? Ödül neydi?

Haftanın her günü TV8 ekranlarından izleyenlerinin evlerine misafir olmaya ve reyting rekorları kırmaya devam eden yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler, challengelar ile damga vurmaya devam ediyor. İlkinde, Acun Medya ve Sercan Yıldırım arasında oynanan ayak tenisi maçını Sercan Yıldırım’ın ekibinin kazanması üzerine dün akşam Survivor 2020'nin 90. bölümde o karşılaşmanın rövanş maçı ekranlara geldi. Sercan Yıldırım’a Yasin ve Ardahan eşlik ederken; Acun Ilıcalı’nın ekibinde İrem Kanan ve Esat Yontunç vardı. Rekabetin ar an olsun azalmadığı ayak tenisi maçının kazananı kim oldu? Ödül neydi? İşte detaylar...

AYAK TENİSİ MAÇINDA ÖDÜL NEYDİ?

Dün akşam, Ayak Tenisi maçı öncesinde yarışmacılarının kazanacağı ödülleri açıklayan Acun Ilıcalı, Yarışmacıların tuttuğu takımın kazanması durumunda, o takımın taraftarlarının ton balığı yiyeceğini söyledi. 

Hangi Takım Kazandı?

Survivor'da ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra, Acun Medya ve Survivor 2020 arasındaki challengelarda nefes kesmeye devam ediyor. Sercan'ın büyük iddiası üzerine Acun Ilıcalı ve ekibiyle dün akşam harika bir ayak tenisi maçı oynandı.

Survivor 2020 kadrosunda Yasin, Ardahan ve Sercan yer alırken, Acun Medya'da ise İrem Kanan, Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç yer aldı. 

Heyecan dolu mücadeleye Survivor 2020 takımı çok hızlı başladı ve Sercan Yıldırım adeta bütün ipleri eline aldı. Müthiş mücadelenin sonucunu 3-1'lik skorla kazanan takım Survivor 2020 oldu ve böylece Survivor 2020 takımı hem ödül kazandı hem de onları destekleyenlere ödül kazandırdı.