Survivor Ardahan kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Ardahan Uzkanbaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Ardahan, bu akşam MasterChef Türkiye yeni bölüme konuk olacak. Survivor 2020’de performansı ile adından söz ettiren Ardahan Uzkanbaş, ödül oyununda MasterChef yarışmacıları ile birlikte mutfağa girecek ve yemek konusunda hünerlerini gösterecek. Yeni bölüm öncesinde iki yarışmanın takipçileri tarafından Survivor Ardahan kimdir araştırılmaya başlandı. Peki, Ardahan Uzkanbaş kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2020 18:52
Değiştirme Tarihi: 19.12.2020 18:52
Survivor Ardahan kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Ardahan Uzkanbaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye yeni bölümünde Survivor 2020’nin efsane kadrosunu konuk ediyor. Geçen sezon Survivor 2020’de çeyrek final öncesinde yarışmaya veda eden Ardahan Uzkanbaş da MasterChef Serhat ile birlikte ödül oyununda tezgah arkasına geçecek. Survivor Ardahan kimdir sorusu MasterChef 2020 yeni bölüm öncesinde yine gündem oldu. İşte Survivor 2020 yarışmacısı Ardahan Uzkanbaş hakkında merak edilenler…

SURVIVOR ARDAHAN UZKANBAŞ KİMDİR?

Sadık Ardahan Uzkanbaş, 1987 yılında Adana'da doğdu. 33 yaşında olan Sadık Ardahan Uzkanbaş, Adana'da yaşıyor. 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı. Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldı.

Bu boş geçen arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti. Askerden geldiği zaman kısa bir süre sonra ilk yurt dışı tecrübesini yaşadı.

Dubai'ye gitti ve orada 2 yıl kaldı. Ondan sonra tekrar Türkiye'ye döndü. Burada tekrar sporla uğraştı ve bir süre sonra Kazakistan'a gitti ve orada 6 ay kadar kaldı.

Yeni yerler keşfedip, kültürleri incelemek ve farklı insanlarla tanışmaktan büyük keyif aldığını belirten Uzkanbaş, imkanı olduğu sürecee hep bir yerlere gidip görmek istediğini dile getirmiştir.