Survivor araba oyunu 2020: Survivor 2020 verilen araba ödülünün markası ne?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde performans birincileri, bu akşam ekrana gelecek bölümde araba kazanmak için mücadele verecek. Peki, Survivor araba oyunu 2020 verilecek araba ödülünün markası ne?

Yayınlanma Tarihi: 10.04.2020 21:29
Değiştirme Tarihi: 10.04.2020 21:29
Survivor araba oyunu 2020: Survivor 2020 verilen araba ödülünün markası ne?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 42. bölümde yarışmacılar "Survivor araba oyunu 2020" için parkura çıktı. Yedi hafta boyunca performans birincileri olup yarışanların ve kazananların ekstra cana sahip olacağı oyunda verilecek ödülün markası açıklandı. İşte Survivor 2020 verilen araba ödülünün markası...

ARABA OYUNU ÖDÜLÜ MARKASI NE?

Survivor 2020'de yarışmacıların heyecanla beklediği an geldi. Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları, bireysel olarak parkura çıkacak ve iki arabadan birini almaya çalışacak. Acun Ilıcalı, Survivor araba oyunu 2020 öncesinde ödülü açıkladı. Erkek ve kadın birer yarışmacının kazanacağı araba ödülü markası "Skoda Karoq" olarak açıklandı.

SON EN İYİLER OYUNUNDA KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de 9 Nisan Perşembe günü ekrana 41. bölümde birleşme partisi öncesi son en iyiler oyunu oynandı. En iyiler oyununda kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Survivor en iyiler kadınlarda kazanan Aşkım oldu. Erkeklerde ise Barış kazandı.

ÜNLÜLERDEN AÇIK ARTIRMA OYUNUNDA MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞ!

Survivor 2020'nin 40. bölümünde nefesleri kesen bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımın, açık artırmada 500 pezo daha fazla almaya hak kazanacağı oyunda adrenalin bir an olsun düşmedi. Öte yandan oyunda ilginç anlar yaşandı. Gönüllüler takımından Ardahan, Sercan'a dönüp, 'kazanırsam 500 pezonu alırım' diyerek, kaybeden takıma verilecek 500 pezo için de iddiaya girdi. Survivor ödül oyununu uzun süre unutulmayacak bir geri dönüşe imza atan ünlüler takımı 9-9'a gelen skorun ardından bayrak yarışına çıkarak kazanmayı bildi.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan Ezgi ve Aycan, Ersin ve Mert’in isimleri söyledi. Ünlülerde eleme adayları; Parviz, Mert ve Ersin oldu. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, en değerli ve en hassas ödül dedikleri iletişim için çok zor bir parkurda kendilerini son güçlerine kadar zorladılar. Parkurda karşılaşan yarışmacılarda atışları isabetli olanlar sayıyı almayı başardı. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2020'de yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merakla beklenen birleşme partisi tarihi belli oldu. Gelecek hafta yapılacak birleşme partisi ile birlikte Ünlüler ve gönüllüler, takım halinde yarışırken şimdi bireysel olarak sınav verecek.

BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLACAK?

Acun Ilıcalı, bu akşam ekrana gelen Survivor ada konseyinde birleşme partisinde neler olacak açıkladı. Survivor 2020 birleşme partisinde "Kilo tahmini" oyunu oynanacak. Bu oyunda yarışmacıların, Survivor başında ve şimdiki halleri ekrana gelecek. Ayrıca birleşme partisinde Anlat Bakalım oyunu oynanacak. Bu oyunda Acun Ilıcalı da yer alacak. Ve her sene yapılan geleneksel futbol maçı da yapılacak. Ve yarışmacılar, bu sefer performanslarını "Şarkı yarışması"nda gösterecekler.