Survivor araba oyunu 2020: 10 Nisan 2020 Survivor arabayı kimler kazandı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde heyecanla beklenen gün geldi. Survivor 42. bölümde performans birincileri, büyük ödül olan arabayı kazanmak için bireysel olarak mücadele etti. Yarışmacıları çok heyecanlandıran araba oyunu finalinde ödül açıklandı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da arabanın sahibi kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 10.04.2020 22:23
Değiştirme Tarihi: 10.04.2020 23:53
Survivor araba oyunu 2020: 10 Nisan 2020 Survivor arabayı kimler kazandı?

Yeni sezonuna Ünlüler Gönüllüler formatı ile başlayan ve izlenme rekorları kıran Survivor 2020’de performans birincileri, büyük ödül olan araba için mücadele etti. Erkeklerde ve kadınlarda karşı karşıya gelen yarışmacılar, bireysel olarak inanılmaz performans sergiledi. Günün sonunda ise ödül oyununu kazanan yarışmacılar belli oldu. 10 Nisan 2020 Survivor ödül oyununa dair detaylar haberimizde.

SURVIVOR’DA ARABAYI KİMLER KAZANDI?

Survivor araba oyunu 2020'de yarışmacılar, bireysel olarak karşı karşıya geldi. Survivor araba oyunu öncesinde Acun Ilıcalı detayları anlattı. Buna göre her yarışmacının birer canı olacak. Performans birincileri olup en iyiler oyununda oynayanlara ekstra birer can, en iyiler oyununu kazanana ekstra ikişer can verilecek. Buna göre yarışmacılar, takım farketmeksizin karşı karşıya gelecek. Oyunda kaybedenden bir can düşecek. Karşılıklı mücadeleler sonrasında canını kaybetmeyen yarışmacı arabanın sahibi oldu. Survivor araba oyunu 2020'de erkeklerde arabayı kazanan Mert olurken kadınlarda ise Ünlülerden Elif oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLERDİ?

16 Şubat Pazar günü başlayan Survivor 2020’de performans birincileri, her hafta Pazar günü yapılan ada konseyinde açıklandı. Buna göre erkeklerde Ünlülerden Parviz 2 kez, Mert 2 kez, Berkan 2 kez ve Sercan 1 kez performans birincisi olmayı başardı. Erkeklerde Gönüllülerden ise Cemal Can 2 kez, Yasin 2 kez, Barış 2 kez, Ardahan bir kez performans birincisi olmayı başardı. Kadınlarda ise Ünlülerden Elif 4 kez, Aycan 2 kez, Aşkım bir kez birinci olurken Gönüllülerde Evrim 4 kez, Meryem 2 kez, Nisa 1 kez ilk sırada yer almayı başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLK HAFTA: ÜNLÜLER Parviz - Elif GÖNÜLLÜLER Cemal Can - Meryem (kazananlar Parviz - Meryem)

2. HAFTA: ÜNLÜLER Mert - Elif GÖNÜLLÜLER Cemal Can - Meryem (Kazanan Parviz - Meryem)

3. HAFTA: ÜNLÜLER Mert - Elif GÖNÜLLÜLER Yasin - Evrim (Kazananlar Elif - Yasin)

4. HAFTA: ÜNLÜLER Parviz - Aycan GÖNÜLLÜLER Ardahan - Evrim (kazananlar Aycan - Ardahan)

5. HAFTA: ÜNLÜLER Berkan - Elif GÖNÜLLÜLER Yasin - Nisa (Kazananlar Berkan - Elif)

6. HAFTA ÜNLÜLER Sercan - Aycan GÖNÜLLÜLER Barış - Evrim (Kazananlar Aycan - Barış)

7. HAFTA ÜNLÜLER Berkan - Aşkım GÖNÜLLÜLER Barış - Evrim (Kazananlar Aşkım - Barış)

Haber ile ilgili metin girin!.

SON EN İYİLER OYUNUNDA KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de 9 Nisan Perşembe günü ekrana 41. bölümde birleşme partisi öncesi son en iyiler oyunu oynandı. En iyiler oyununda kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Survivor en iyiler kadınlarda kazanan Aşkım oldu. Erkeklerde ise Barış kazandı.

AÇIK ARTIRMA OYUNUNDA ÜNLÜLERDEN MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞ!

Survivor 2020'nin 40. bölümünde nefesleri kesen bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımın, açık artırmada 500 pezo daha fazla almaya hak kazanacağı oyunda adrenalin bir an olsun düşmedi. Öte yandan oyunda ilginç anlar yaşandı. Gönüllüler takımından Ardahan, Sercan'a dönüp, 'kazanırsam 500 pezonu alırım' diyerek, kaybeden takıma verilecek 500 pezo için de iddiaya girdi. Survivor ödül oyununu uzun süre unutulmayacak bir geri dönüşe imza atan ünlüler takımı 9-9'a gelen skorun ardından bayrak yarışına çıkarak kazanmayı bildi.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan Ezgi ve Aycan, Ersin ve Mert’in isimleri söyledi. Ünlülerde eleme adayları; Parviz, Mert ve Ersin oldu. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.

BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLACAK?

Acun Ilıcalı, bu akşam ekrana gelen Survivor ada konseyinde birleşme partisinde neler olacak açıkladı. Survivor 2020 birleşme partisinde "Kilo tahmini" oyunu oynanacak. Bu oyunda yarışmacıların, Survivor başında ve şimdiki halleri ekrana gelecek. Ayrıca birleşme partisinde Anlat Bakalım oyunu oynanacak. Bu oyunda Acun Ilıcalı da yer alacak. Ve her sene yapılan geleneksel futbol maçı da yapılacak. Ve yarışmacılar, bu sefer performanslarını "Şarkı yarışması"nda gösterecekler.