Survivor'a veda etmişti! İşte Survivor Mert Öcal'dan ayrılık sonrası ilk paylaşım...

Survivor 2020 Ünlüler takımında yer alan ve sene boyu çok iyi bir performans sergileyen Mert Öcal'dan ayrılık sonrası ilk paylaşım geldi. Survivor'dan elenmesiyle tüm Türkiye'yi adeta şoka uğratan Mert, 'keyfim yerinde, hepinizi seviyorum' dedi. İşte Mert Öcal'ın yaptığı ilk paylaşım.

Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 18:33
Değiştirme Tarihi: 21.05.2020 18:39
Survivor'a veda etmişti! İşte Survivor Mert Öcal'dan ayrılık sonrası ilk paylaşım...

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasıyla adını adeta tüm Türkiye'ye duyuran Mert Öcal, geçtiğimiz salı akşamı Survivor'dan elenerek yarışmaya veda etmişti. Vedasıyla adeta herkesi şoka uğratan Mert Öcal'dan ilk açıklamalar geldi. 

Yarışmaya veda etmesinin ardından koronavirüs nedeniyle ülkeden ayrılamayan ve Acun Ilıcalı'nın Dominik'te konuğu olan Mert, Instagram'daki resmi sosyal medya hesabı üzerinden ilk paylaşımını gerçekleştirdi.

İŞTE SURVIVOR MERT'İN AYRILIK SONRASI İLK SÖZLERİ

"Herkese merhaba, biliyorum özlediniz bende çok özledim. Ama artık çok fazla beraber olacağız, içiniz rahat olsun. Benim adıma her şey çok güzel keyfim yerinde bir sorun yok çok şükür. Hiç merak etmeyin tam gaz devam. Çok keyifli, çok zor bir survivoru geride bıraktık. Diğer arkadaşlarımın yolu açık olsun, hepsine başarılar dilerim. Bu zor zamanda sürekli bizimle olduğu ve yakından ilgilendiği için @acunilicali ya ve bütün kamera arkası ekip arkadaşlarıma bizimle 4 ay geçirip aynı zorlukları yaşadıkları için bir kez daha çok teşekkür ederim. Harika bir maratondu. En çokta size destekleriniz için ve beni yalnız bırakmayıp varlığınızı hep hissettirdiğiniz için binlerce kez teşekkür ederim. İyiki varsınız. Aramızda çok sağlam bir bağ oluştuğunun farkındayım ve bu bağı her zaman koruyacağımdan emin olabilirsiniz. İnşallah şu anda içinde bulunduğumuz sıkıntılı günler en kısa zamanda son bulur ve hepimiz sağlıklı bir şekilde hayatımıza devam etmeye başlarız. Bayramda ilk canlı yayınımla sizlerle buluşup sorularınızı cevaplamaya çalışacağım. Tam gün ve saati öncesinde haber vereceğim, herkese kucak dolusu sevgiler, sizi seviyorum."

Haber ile ilgili metin girin!.

MERT ÖCAL KİMDİR?

29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da doğan oyuncu, "Best Model of Turkey" seçildikten sonra 2004 "Best Model of The World" yarışmasını kazandı.

Daha sonra "Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Doktorlar ve Rüyalarda Buluşuruz" gibi çeşitli dizilerde rol aldı. Yurtdışında ve yurtiçinde birçok katalog ve defilede yer alan Öcal, en son "Arka Sokaklar" dizisinde "Tarık" rolü ile izleyici karşısına çıktı.