Survivor'a veda eden isim belli oldu! 12 Temmuz Pazar Survivor 2020'de kim elendi? Kimler finale kaldı?

Survivor 2020'de sona yaklaştıkça zirveye çıkan heyecan, final haftası ile birlikte doruğa ulaştı. Finale kalan dört isimden ikisinin eleme potasına girdiği 12 Temmuz Pazar akşamı Survivor 2020'nin şampiyonu olma hayallerine veda eden isim kim oldu? Survivor 134. bölüm yüzleşme konseyinde neler yaşandı? Yapılan SMS oylamasına göre en düşük SMS sıralamasında en düşük oyu alarak Survivor'dan kim elendi? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 10:27
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 10:27
Survivor'a veda eden isim belli oldu! 12 Temmuz Pazar Survivor 2020'de kim elendi? Kimler finale kaldı?

Survivor 2020'de dün akşam herkesi heyecanlandıran bir eleme ve yüzleşme gecesi yaşandı. Sona kalan dört yarışmacının Survivor 2020 yarışmacıları ile yüzleştiği ve birbirlerine akıllarında kalan, sormak istedikleri soruları sordukları konsey, bir kişinin adaya veda etmesi ile son buldu. Canlı yayına geçilmesinin ardından dokunulmazlığı kaybeden Barış, Berkan ve Yasin için oylama yapıldı ve Survivor 2020’ye veda eden isim SMS sıralaması ile belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi?  Survivor’da SMS sıralaması nasıl oldu, kim birinci oldu? Survivor finalistleri kimler oldu? Merak ettiğiniz her şey haberimizde...

 

CEMAL CAN, SURVIVOR 2020’NİN SON DOKUNULMAZI!

Survivor 2020’de, Survivor tarihinde bir ilk olan canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynandı.

Final Dörtlüsü olan Cemal Can, Berkan, Barış ve Yasin Survivor’ın Cuma ve Cumartesi günü ekrana gelen canlı yayınlarında parkurda yarıştılar.

İlk günün birincisi Berkan olurken; ikinci günün birincisi Cemal Can oldu.

Bu iki yarışmacı, son kez karşı karşıya geldi. 3 olanın kazanacağı Survivor 2020’nin son parkur oyununda kazanan isim Cemal Can oldu.

 

12 TEMMUZ 2020 SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de Dominik Finali dün akşam sona erdi. Dokunulmazlığı kaybeden Barış, Berkan, Yasin için canlı yayında konsey toplandı ve bu isimler için halk oylaması yapıldı. Seyircilerin sevdiği yarışmacılar için kullandıkları SMS oyları sonucunda bir SMS sıralaması oluştu. Survivor 2020'de canlı yayında yapılan oylamaya göre en az oyu alan Berkan elendi.

 

SURVIVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

23 Eylül 1994 İstanbul doğumlu olan Survivor Berkan Karabulut, Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu. Çok küçük yaşta spora ilgi duymaya başlayan yarışmacı, 10 farklı okulda okudu. Survivor Berkan, basketbol oynadığı için her sene iyi okul takımı nerede kurulmuşsa, o okula gitmiş. Çok sayıda okulda okuması nedeniyle her sene farklı sınıf arkadaşları edinmiş. Berkan Karabulut, bunun insan ilişkisine çok büyük katkısı olduğunu söylüyor.

7 yaşında futbola başlayan Berkan Karabulut'un, deyim yerindeyse yapmadığı spor dalı yok.  İstanbul’un en iyi takımlarında basketbol oynadığını belirten Survivor Berkan, 2 sene A takımlarında profesyonel forma da giydi. Üniversite hayatının başlamasıyla ise 2013 yılında fitness eğitmenliğine soyundu. Bir buçuk sene eğitmenlik yaptığı yerde tanıştığı bir dostuyla Kuruçeşme’de spor stüdyosu açtı.  Sonrasında eğitmen olan abisi ile salonu işletmeye başlayan Berkan, 2015’de kendi spor salonlarını açtığını belirtiyor.

Survivor Berkan Karabulut kendini şu şekilde tanımlıyor: “Hayatım boyunca hep mücadele edebileceğim kulvarlarda bulundum, kolay yollar yerine beni tatmin edeceğini bildiğim zorlu yokuşları çıkmayı tercih ettim. İnsan ilişkilerimin iyi olduğunun farkındayım ve bulunduğum ortamda elimden geldikçe pozitif ve ferah bir enerji yaratmaya çalıştığım bir hayat yaşıyorum. Birçok meslek yapabilecek kapasiteye sahibim bunu biliyorum ama yaptığım mesleğin beni en fazla çektiği nokta sağlıklı yaşamın içinde olup çevreme 7'den 77'ye sağlığı aşılayıp içimdeki enerjiden kimine çok kimine az paylaştırabiliyor olmam.

Haber ile ilgili metin girin!.

4 senedir kendimce bir çok şekilde emek verip aslında her defasında karşılığını aldığımı düşündüğüm ve bana başından beri inanılmaz motivasyon sağlayan Survivor 202 mücadelesinde son noktalardayım bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğime ve yılmadan kendi yolumu takip edebilecek güce sahip olduğuma eminim.

Kolumda 2 sene önce yaptırdığım bir dövmem var, Fransızca “neden başladığını asla unutma“ yazıyor. Onun üstünde de bir koi balığı var. Bunun anlamı Japon efsanesine göre ters akıntıya karşı giden bir nehirde azmi ve kararlılığı sayesinde nehrin sonuna ulaşıp ejderhaya dönüşen bir balık."

 

SURVIVOR 2020 FİNALİSTLERİ KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de elenen isim ile birlikte İstanbul'a gidecek 3 isim dün akşam kesinleşti.

Bu isimlerden biri dokununulmazlığı kazanan Cemal Can; diğer iki isim ise Survivor 2020 finalistleri Barış ve Yasin oldu.

 

SURVIVOR 2020 SON 2 GÜN PROGRAMI NASIL OLACAK?

13 Temmuz Pazartesi: Kalan üç kişi Acun Ilıcalı ile birlikte İstanbul’a gelecek. Galataport’ta yapılacak büyük finalin ilk gününde canlı yayında bir eleme daha yapılacak. Survivor 2020’de son iki finalist kalacak

14 Temmuz Salı: Survivor 2020’de şampiyonun belli olacağı gün! İstanbul Galataport’ta yapılacak Survivor 2020 Büyük Finali’nde iki yarışmacı için oylama yapılacak. Kim daha çok SMS alırsa Survivor 2020’nin şampiyonu olacak