Survivor 2021 yarışmacılarından Emin Günenç Kırmızı Oda'ya dahil oldu

Survivor 2021 yarışmcılarından Emin Günenç, TV8'in Cuma akşamlarına damga vuran dizisi Kırmızı Oda'ya dahil oldu. Ekranlara gelen son bölümde Sinan karakterine hayat veren oyuncu, büyük beğeni topladı. Survivor Emin, yaşadığı talihsiz sakatlık sebebiyle Survivor'a veda etmek durumunda kalmıştı. 

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 10:04
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 10:04

TV8'in büyük beğeniyle izlenen dizisi Kırmızı Oda'ya sürpriz bir isim dahil oldu. Survivor'da yaşadığı sakatlık sebebiyle gözyaşları içinde veda etmek durumunda kalan Emin Günenç, dizinin son bölümünde izleyici karşısına çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor gönüllüler takımının iddialı yarışmacıları arasında yer alan Emin Günenç, yaşadığı sakatlık sebebiyle yarışmaya devam edememişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

EMİN SURVIVOR'A BÖYLE VEDA ETMİŞTİ: TIKLA İZLE

EMİN GÜNENÇ KİMDİR

Emin Günenç, 23 Temmuz 1994’de İstanbul’da doğdu. Tekirdağ Şarköylü olan Emin Günenç, 8 yaşında futbola başladı.  18 yaşına kadar 10 sene boyunca futbol oynamıştır. Geçirdiği talihsiz bir sakatlık sonucunda futbol hayatını bırakmak zorunda kalmıştır.

Emin Günenç, üniversiteyi Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünde okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. En son Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinde oynadı.

Emin Günenç’in hayatı sporla içiçe geçmiş. Sekiz yaşında başladığı futbolu yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle 18 yaşında bırakmak zorunda kaldı. Fakat bu onun spor yapmasına engel olmadı. Oyunculuk eğitimi alırken Emin Günenç, vaktinin çoğunu spor salonunda geçiriyor. 

SURVIVOR ÖNCESİ BUNLARI SÖYLEMİŞTİ

Survivor benim için çok büyük bir dönüm noktası, büyük bir basamak. Hayallerime yürüyerek değil de koşarak gitmek istiyorum. Bu yüzden Survivor'da başarılı olup döndükten sonra çok güzel bir geleceğin beni beklediğini biliyorum. Survivor'da başarılı olacağıma adım gibi eminim. Ama beni finale götürecek karakterim. Türk halkının beni seveceğinden eminim. 2019 yılında finale kalmıştım. Yedeklerdeydim. O sene gitmek kısmet olmadı. Bu sene 2019'a göre daha hazırım, daha güçlüyüm, daha fazla emek verdim, daha çok çalıştım. İnşallah bu sene olur!
 

İlgili Sayfalar: Magazin