Survivor 2021 ne zaman başlıyor? Survivor Türkiye Ünlüler – Gönüllüler kadrosu yarışmacıları kimler?

Survivor ne zaman başlıyor merak ediliyor. Her sene farklı bir heyecanla beklenen Survivor Türkiye’nin yeni sezonunda yarışacak isimler belli oldu. Dominik Cumhuriyeti’nde izole bir adada Ünlüler ile Gönüllüler mücadelesi yine nefes kesecek. Peki, Survivor 2021 ne zaman başlıyor? Survivor 2021 Ünlüler – Gönüllüler kadrosunda kimler var?

Yayınlanma Tarihi: 05.01.2021 18:31
Değiştirme Tarihi: 05.01.2021 18:31
Survivor 2021 ne zaman başlıyor? Survivor Türkiye Ünlüler – Gönüllüler kadrosu yarışmacıları kimler?

TV8’in büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor Türkiye 2021 yakında başlıyor. Nefes nefese geçecek zorlu mücadeleler şimdiden Survivor takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Fenomen yarışma Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı rekabetinde yer alacak yarışmacılar açıklandı. İşte Survivor 2021 yayın tarihi, Survivor 2021 tam kadrosu…

SURVİVOR 2021 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Survivor Türkiye yarışması, her sene farklı takımları karşı karşıya getiriyor. Bu sene Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunları, erzak oyunları ve dokunulmazlık oyunları yine kıran kırana mücadeleler içinde geçecek. Zorlu parkurlarda yarışacak isimler, aynı zamanda adanın zorlu şartları ve açlık ile mücadele edecek. Bu soluk soluğa izlenen anların yaşanacağı Survivor Türkiye 2021’ın ilk bölümü 9 Ocak Cumartesi akşamı TV8 ekranlarında olacak.

SURVİVOR 2021 ÜNLÜLER TAKIMI KADROSU

İsmail Balaban

Melis Sezer

Çağrı Atakan

Meryem Can

Hayrettin

Barış Özbek

Merve Aydın (Basketçi)

Batuhan Karacakaya

Öykü Çelik

Cemal Hünal

SURVİVOR 2021 GÖNÜLLÜLER TAKIMI KADROSU

Sancakay Ilım Morgül

Sena Özdemir

Hanzade Ofluoğlu

İlayda Şeker

Ayşe Yüksel

Emin Günenç

Yiğit Poyraz

Yunus Emre Karabacak

Steven Salam

Aleyna Kalaycıoğlu

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

Uğurtan Dora