Survivor 2020’de yeni kaptanlar kim oldu? 10 Haziran Survivor Mavi ve Kırmızı Takım'ın kaptanları belli oldu!

Geçen hafta Salı akşamı gerçekleşen eleme konseyinin ardından Ünlüler takımına veda eden Aycan Yanaç'ın adadan ayrılması ile birlikte Survivor 2020'de Kaptanlık Oyunu çerçevesinde yeni bir dönem başlamıştı. Takımların üç kişiye inmesine istinaden, yarışmanın kurallarına göre yeni bir konsepte geçilmesi gerekiyordu. Kaptanlık sistemini açıklayan Acun Ilıcalı, Ünlüler takımının üç kişi kalması ile birlikte artık yeni bir formata gidileceğini konseyde duyurmuştu. Konseyin ertesi günü oynanan kaptanlık oyunu, bireysel performansların ortaya konduğu parkurda gerçekleşmiş, yarışmacılar hem kendileri, hem zaman, hem de diğer yarışmacılar ile aynı anda yarışmış; böylece en iyi performanslar belirlenmişti. En iyi ilk iki isim takım kaptanı olurken; oynanan avantaj oyununu kazanan ise takımına alacağı ilk yarışmacıyı seçme hakkı elde etmişti. Ardından Kırmızı ve Mavi Takımlar belirlenirken kimlerin hangi takımda olacağı merak ediliyordu. Kırmızı Takım'ın kaptanı Sercan, Mavi Takım'ın kaptanı Cemal Can olurken; yapılan yarışmacı seçimi de takımların kaderini belirlemişti. Sercan, Cemal Can'ın takıma yarışmacı seçerken duygusal davrandığını ifade ederken, Cemal Can ise kendi ekibine güvendiğini söylüyordu. Sona yaklaştıkça artan heyecan ve zaman zaman yaşanan gerginliklerle geçen bir haftalık kaptanlık sürecinin ardından, bugün yeni bir kaptanlık oyununda takımlar karşı karşıya geldi. Bireysel yarışacak ve günün sonunda en iyi iki ismin yeni takım kaptanı olacağı kaptanlık oyununda en iyi ilk iki performans kimin oldu? Oynanan avantaj oyunu sonrasında, geçen hafta olduğu gibi, takım yarışmacılarını belirleyen kaptanlar, kimleri takımına aldı? Oynanan final avantaj oyunu sonunda akşam toplanan konseyde hangi kaptan ilk seçim hakkı kazandı? Kaptanlık oyununu kazanan kaptanın ödülü ne oldu? Herkesin merakla beklediği kaptanlık oyununda kimler kaptan seçildi? Survivor 2020'nin yayınlanan 103. yeni bölüm fragmanı nefes keserken; bu akşam ekrana gelecek yarışmada neler yaşandı? "Kırmızı Takım'ın yeni kaptanı kim oldu? Mavi Takım'ın yeni kaptanı kim oldu? Ardahan ile Yasin neden kavga etti?" soruları yanıtlarını buldu. Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2020 14:31
Değiştirme Tarihi: 10.06.2020 23:37
Survivor 2020’de yeni kaptanlar kim oldu? 10 Haziran Survivor Mavi ve Kırmızı Takım'ın kaptanları belli oldu!

Bu akşam 103. yeni bölümü ile TV8 ekranlarına gelen reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2020'nin fragmanı nefesleri kesmişti. Bu akşam oynanan Kaptanlık Oyunu sonunda belirlenen yeni takım kaptanlarının kim olacağı ise yarışmanın sıkı takipçileri tarafından merak ediliyordu. Akşam toplanan konseyde ilk seçim hakkını kim elde etti? Kaptanlık oyunu ödülü neydi? Mavi ve Kırmızı Takım konsepti ile birlikte değişen takımlarda hafta boyunca yaşanan gerginliklerden sonra bu hafta takımlar nasıl belirlendi? Dün akşam eleme konseyinde adaya veda eden Yunus Emre'nin ardından oluşan yeni takımlar, yeni takım kaptanları, kaptanlık oyunu ödülü ve yeni bölümde neler olduğunu haberimizden takip edebilirsiniz!

Haber ile ilgili metin girin!.

KAPTANLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu hafta en iyi performansı sergileyerek Kaptanlık Oyunu'nu kazanan ilk iki yarışmacı lezzetli bir pizza yeme şansı elde etti.

EN İYİ SKORU YAPARAK YARI FİNALE KALAN DÖRT YARIŞMACI KİM OLDU?

En iyi performansı gösteren ilk dört isim Cemal Can, Arda, Evrim ve Yasin oldu. İlk iki ismi belirlemek için aralarında yarışan dört yarışmacının da Mavi Takım'dan olması motive ediciydi. Yeni kaptanların netleşmesi için aralarında yarışmaya devam eden bu dört isim arasından en iyi iki isim ise oyunun sonunda belli oldu.

SURVIVOR'DA YENİ TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?

survivor'da sona yaklaştıkça doruğa çıkan heyecan TV8 ekranlarında izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Bu akşam son kaptanlık oyunu için parkura çıkan yarışmacılar bireysel performansta tüm gücünü ortaya koyarken; oyunun sonunda Mavi Takım ve Kırmızı Takım'a kaptanlık yapacak isimler belli oldu. Yasin ile Ardahan'ın verdiği mücadelede oyunun kazananı Ardahan oldu. Evrim ile Cemal Can'ın mücadelesinde ise kazanan Cemal Can'dı. Toplanan konseyde Acun Ilıcalı, oyundaki performans birincisi Ardahan olduğu için, renkleri de belirleyecek kişinin de Ardahan olacağını açıkladı.

Survivor 2020'nin son kaptanları Cemal Can ve Ardahan olurken; Mavi Takım'ın yeni kaptanı Ardahan; Kırmızı Takım'ın yeni kaptanı ise Cemal Can oldu.

KAPTANLIK OYUNUNDA AVANTAJI  KAZANAN CEMAL CAN MI YOKSA ARDAHAN MI OLDU?

Takımları belirlerken ilk yarışmacıyı seçme avantajını Ardahan kazandı. 

SURVIVOR'DA GEÇEN HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİMDİ?

Survivor 2020'de sona kalan on isim Sercan, Yunus Emre, Elif, Barış, Nisa, Cemal Can, Ardahan, Berkan, Evrim ve Nisa olmuştu.  Kaptanlık oyunu için verilen müthiş mücadelelerin sonunda takım kaptanı olan isimler Survivor Cemal Can ve Survivor Sercan Yıldırım olarak belirlendi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA AVANTAJ SEÇİMİNİ KİM KAZANDI?

Sercan ile Cemal Can arasında oynanan avantaj seçimi oyununu kazanan Sercan oldu ve takımına ilk yarışmacıyı seçme hakkını elde etti.

GEÇEN HAFTANIN MAVİ TAKIM VE KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMDİ?

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

1- Sercan

2- Elif

3- Berkan

4- Yunus Emre

5- Barış

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

1- Cemal Can

2- Nisa

3- Yasin

4- Ardahan

5- Evrim