Survivor 2020’de son hafta ve final nasıl olacak? İşte gün gün Survivor 2020 büyük final programı

Survivor 2020’de büyük finale çok az bir zaman kaldı. Salı günü yapılacak konsey ile birlikte bir yarışmacı daha Survivor’a veda edecek. Böylece Survivor’ın şampiyonluğu için geriye bir hafta kalmış olacak. Acun Ilıcalı, Survivor 2020’de son hafta nasıl olacak? Sorusunu ada konseyinde cevapladı. Acun Ilıcalı, “Dünyada bir ilk olacak” diyerek Survivor’da bundan sonra olacakları birer birer anlattı. İşte Survivor 2020’de gelecek hafta yaşanacaklar…

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 00:12
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 01:10

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de son günler yaşanıyor. Yarışmacılar, Survivor Şampiyonu olabilmek için inanılmaz mücadeleler veriyor. Bu akşam belli olan 3. Eleme adayı arasından bir kişi daha yarın Survivor’a veda edecek. Böylece Survivor 2020’de finale bir hafta kalmış olacak. Survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı “Son haftayı anlatma zamanı geldi” dedi ve Survivor 2020’de son hafta nasıl olacak, neler yaşanacak açıkladı. İşte Survivor 2020’de son haftada yaşanacaklar…

SURVIVOR’DA SON HAFTA NASIL GEÇECEK, NELER OLACAK?

Survivor 2020’de finale kimler kalacak, şampiyon kim olacak merakla bekleniyor. Finale kalmak için yarışmacılar mücadele verirken Acun Ilıcalı, ada konseyinde Survivor’ın son haftasında neler yaşanacak anlattı. Acun Ilıcalı “Hiçbir Survivor’da, hiçbir zaman yapılmamış bir şeyi ilk defa biz yapacağız. Bu dünyada da bir ilk olacak.” dedi.

Acun Ilıcalı sözlerine şu şekilde devam etti: "Survivor tarihinde bir ilki açılıyorum dedi ve bunu son dörde kalanlar yaşayacağını belirtti. Dominik’teki oyun canlı olarak yayınlanacak. Son dört yarışmacı yarışırken tüm Türkiye bu oyunu canlı olarak izleyecek. Ve oyundan sonraki konseyde canlı olacak. Yani müthiş iki gün sizi bekliyor. Canlı yayınlanan oyun çekeceğiz. Birinci gün yayınlandıktan sonra ikinci gün de oyun ve konseyler de canlı yayınlanacak. Canlı yayınlı eleme olacak. Üç yarışmacı kalacak. Kalan üç yarışmacı, biri elendikten sonra, yüzleşme dediğimiz konseye çıkacak. Bu konseyde, bu üç yarışmacı, yapılacak bağlantı ile eski yarışmacılarla buluşacak. Bu 3 yarışmacının oylamasının yaşanacağı bu geceden sonra bir canlı yayında iki finalisti ortaya çıkacak.

İki yarışmacı ortaya çıktıktan sonra 2 yarışmacı benimle birlikte gece uçağa binecek. Ve 13’ü akşamı Türkiye’de olacak. Büyük finale doğru yola çıkacağız. Bundan sonra sizi neler bekliyor?

Çarşamba, Perşembe yeni dokunulmazlıklar oynanacak. Perşembe akşamı eleme olacak. Ve 4 yarışmacı kalacak. Cuma ve Cumartesi canlı yayınlanacak iki oyun, iki konsey sizi bekliyor. Cumartesi akşamı eleme olacak. Pazar günü üç yarışmacı kalmış olacak. Bu üç yarışmacı, İstanbul’daki yarışmacılarla Survivor’da yüzleşme dediğimiz bölümü yaşayacak. Oradaki yarışmacılar, sorular soracak. Canlı yayında oylama olacak. Sonra seyircilerimizin oyuyla finale çıkan iki yarışmacı, aynı gece konsey sonrası uçağa binerek Pazartesi günü İstanbul’da Büyük Finalde yerlerini alacak.

Büyük final Pazartesi ve Salı olacak. Bu sene Survivor’da final iki gün sürecek. Ve Salı akşamı da yani 14 Temmuz Salı akşamı Survivor’ın şampiyonu, bu yılın şampiyonu, bu yılın Survivor’ı ortaya çıkacak."

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN SON HAFTA PROGRAMI

7 Temmuz Salı: Sezonun son ödül oyunu ve eleme konseyi

8 Temmuz Çarşamba: dokunulmazlık oyunu

9 Temmuz Perşembe: dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma günü canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı günü iki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.