Yayınlanma Tarihi: 09.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 09.06.2020

Survivor 2020 yarışmacılarından Fatma Günaydın, Survivor'daki enlerini açıkladı!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu yıl Gönüllüler takımında yer alan Fatma Günaydın, Survivor'daki enlerini açıkladı. Fatma Günaydın, Survivor'da en sempatik, en hızlı ve en duygusal gördüğü yarışmacıları açıkladı.Fatma Günaydın Kimdir?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımına dahil olan isimler arasında yer alıyor.  Neşeli bir yapısı olan Fatma Günaydın kendisini şu şekilde tanımlıyor;

 

"Merhaba, Ben Fatma Günaydın. 28 Nisan 1995 yılında Erzurum’da doğdum. Asıl adım Fatma Günaydın ama herkes bana Fatoş der, buna kendim de dahil.

Biz 7 kişilik bir aileyiz, 5 kardeşiz. Ailenin en küçüğü benim, 3 ablam 1 abim var. Ben sürpriz ve kurtarıcı bir çocuk olduğumu düşünüyorum, sebebi ise; doktorun abimin doğumunda, annemin karnında gazlı bez unutması çünkü ben dünyaya gelmeseydim eğer bu gazlı bez annemin yaşamını sonlandırabilirdi...

İçimdeki kurtarıcı ve mücadeleci ruhun hayatımın her noktasında ve zorluğunda yanımda olduğuna ve olacağına inanıyorum.

 

Derslerden kaytarmak için okuldaki bütün spor aktivitelerine adımı yazdırırdım, bu sayede içimdeki spor aşkını keşfettim. 7. ve 8. sınıfta okulun kız futbol takımındaydım, bacaklarım çok kaslı olmaya ve çarpıklaşmaya başladığı için futbol hayatıma son verdim.

Lisede gezmeyi çok seven bir kızdım asla yerimde durmayı sevmezdim. Lisede ve üniversitede moda tasarım okudum, küçükken bebeklerimi giydirmek ve elbise dikmek benim en sevdiğim oyundu ve bunu meslek edindim.

 

İş hayatıma BKM Yapımda başladım ve çok güzel projelerde çalıştım. (Bizim Köyün Şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete 2. Sezon) 

 

Üniversiteyi bitirdikten sonra İngilizce öğrenmek için bir anda sadece sırt çantamı alıp Malta’ya gittim. 6 ay tek başıma orada yaşadım ve bu benim hayatım için çok büyük bir dönüm noktası oldu. Kendi gücümü, özgüvenimi, isteyip de başaramayacağım hiçbir şey olmadığını, tek başıma ayaklarımın üzerinde nasıl durduğumu, korkularımı ve korkusuzluklarımı keşfettim.

 

Farklı ülkelere gitmeyi, seyahat etmeyi, arkadaşlarımla vakit geçirmeyi, dans etmeyi, gülmeyi, şakalaşmayı ve arkadaşlarımı kızdırmayı çok seviyorum.

 

En büyük fobim karanlıkta tek başıma uyumaktır. Doğayı ve hayvanları çok ama çok seviyorum. Doğada olduğum zaman kendimi daha güçlü ve mutlu hissediyorum. Çicekleri çok ama çok seviyorum...

 

Bu yazdıklarımdan çok daha fazlası olduğumu gösterebilecek bir şey olsun istedim hayattan ve o da oldu. İstediğim şey, kendimi Survivor’da görmekti.

Şimdi de defterime yeni bir sayfa ekliyorum, bunun adı 'Survivor'. Artık benim için sadece Survivor’dan sonrası var."