Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Survivor Derbisini kim kazandı? 11 Nisan Survivor futbol maçını kim kazandı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 43. bölümde Survivor Derbisi nefes kesti. 2020 Survivor Derbisinde Ünlüler ve Gönüllülerden oluşan takım ile Acun Medya prodüksiyon ekibi karşılaştı. Peki, Survivor Derbisini kim kazandı? 11 Nisan Cumartesi Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 23:21
Değiştirme Tarihi: 11.04.2020 23:22
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Survivor Derbisini kim kazandı? 11 Nisan Survivor futbol maçını kim kazandı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de birleşme haftası başladı. İki gün belki üç güne uzayacak Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları, Survivor bayramı boyunca birçok eğlenceli oyun oynayacak ve sonrasında Survivor 2020 birleşme partisi ekrana gelecek. Bu akşam Survivor’da yarışmacıları ile prodüksiyon ekibi Survivor Derbisinde oyununu kazanan takım belli oldu. 11 Nisan Cumartesi Survivor derbisi detayları haberimizde.

FUTBOL MAÇININ ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde yarışmacılar ile Acun Medya prodüksiyon ekibi arasında oynanan Survivor derbisinin ödülü müthiş bir ziyafet olarak açıklandı. Survivor 2020 yarışmacıları, maçı kazandıkları takdirde maçta oynayan ya da oynamayan herkes bu ödülden faydalanabilecek. Yarışmacılar ödülden, Survivor 2020 birleşme partisi sonrasındaki hafta yararlanabilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

2020 SURVIVOR DERBİSİNİ KİM KAZANDI?

11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde yarışmanın tarihi derbide Survivor yarışmacıları ile prodüksiyon ekibi karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı’nın “son 10 yılda kadro olarak gördüğüm en güçlü 2. takım” dediği Survivor 2020 yarışmacıları ile nefes kesen bir futbol maçı yaptı. Soluksuz izlenen geleneksel Survivor derbisinde galip gelen takım; 10-9 skorla Acun Medya takımı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında keyifli bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Kahkahaların havada uçuştuğu oyunda yarışmacılar, yasaklı kelimeleri kullanmadan takım arkadaşlarına sözcükleri buldurmaya çalıştı. Sonuna kadar kıyasıya geçen oyunda skor 4-4 olunca finalde en iyiler karşı karşıya geldi. Son bölümde Gönüllülerden Acun Ilıcalı anlatırken Evrim bilmeye çalıştı. Ünlülerde ise Aşkım anlatırken Murat Ceylan kelimeleri tahmin etmeye çalıştı. Üç dakikalık süre için en çok bilen takım Ünlüler oldu. Survivor'da Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı oldu.

SURVIVOR 2020 BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı, dün oynanan Survivor araba oyunu sonrasında birleşme partisi detaylarını açıkladı. Dün başlayan birleşme haftasına göre Survivor bayramında 11 Nisan Cumartesi günü Anlat Bakalım oyunu, Survivor Derbisi ve Kilo Tahmin Oyunu oynayacak. 12 Nisan Pazar günü ise Survivor 2020 birleşme partisi ile birlikte Şarkı yarışması ekrana gelecek.

SURVIVOR’DA ARABAYI KİMLER KAZANDI?

Survivor araba oyunu 2020'de yarışmacılar, bireysel olarak karşı karşıya geldi. Survivor araba oyununda her yarışmacının birer canı vardı. Performans birincileri olup en iyiler oyununda oynayanlara ekstra birer can, en iyiler oyununu kazanana ekstra ikişer can verildi. Buna göre yarışmacılar, bireysel olarak mücadele etti. Bu yüzden kendi takımından arkadaşları ile de karşı karşıya geldi. Oyunda kaybedenden bir can düşüldü. Canı kalmayan yarışmadan elenmiş oldu. Karşılıklı mücadeleler sonrasında canını kaybetmeyen yarışmacı arabanın sahibi oldu. Survivor araba oyunu 2020'de erkeklerde arabayı kazanan Mert olurken kadınlarda ise Ünlülerden Elif oldu.

ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en heyecanlı yarışması Survivor’da birleşme partisi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, erzak oyunu için mücadele etti. Müthiş erzak paketini kazanmak için Survivor’da Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları tüm güçlerini ortaya koydular. Ve nefes kesen mücadeleyi kazanan takım ise Gönüllüler oldu.

SON EN İYİLER OYUNUNDA KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de 9 Nisan Perşembe günü ekrana 41. bölümde birleşme partisi öncesi son en iyiler oyunu oynandı. En iyiler oyununda kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Survivor en iyiler kadınlarda kazanan Aşkım oldu. Erkeklerde ise Barış kazandı.

AÇIK ARTIRMA OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin 40. bölümünde nefesleri kesen bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımın, açık artırmada 500 pezo daha fazla almaya hak kazanacağı oyunda adrenalin bir an olsun düşmedi. Öte yandan oyunda ilginç anlar yaşandı. Gönüllüler takımından Ardahan, Sercan'a dönüp, 'kazanırsam 500 pezonu alırım' diyerek, kaybeden takıma verilecek 500 pezo için de iddiaya girdi. Survivor ödül oyununu uzun süre unutulmayacak bir geri dönüşe imza atan ünlüler takımı 9-9'a gelen skorun ardından bayrak yarışına çıkarak kazanmayı bildi.