Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler kim elendi? 7 Nisan Salı Ünlülerde Survivor’a veda eden isim kim oldu?

Survivor 2020’de kim elendi ada konseyinde belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımından 4 eleme adayı arasından en az SMS oyu alan yarışmacı, Survivor hayallerine veda etti. Peki, Survivor 2020’de kim elendi? 7 Nisan Salı Ünlülerden adaya veda eden kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 23:21
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 23:53
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler kim elendi? 7 Nisan Salı Ünlülerde Survivor’a veda eden isim kim oldu?

Survivor 2020’de heyecanla beklenen an geldi. 7 Nisan Salı gecesi Survivor 39. Bölümde SMS sıralaması açıklandı. Bu sıralamaya göre ilk iki sırada yer alan adaylar ile haftanın eleme adayları belli oldu. Bu isimler arasında en az SMS oyu alan kişi ise adaya veda etti. İşte Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ada konseyi detayları…

SMS SIRALAMASININ İLK İKİ İSMİ KİM OLDU?

Survivor 2020’de bu hafta dokunulmazlığı Ünlüler kaybetmişti. Pazar günü yapılan ada konseyinde Ünlüler için halk oylamasına gidildi. Survivor izleyicileri, yarışmada kalmasını istediği yarışmacılara SMS’leri ile destek oldu. Bu akşam açıklanan Survivor 8. Hafta SMS sıralamasında ilk iki sırasında yer alan isimler; Aycan ve Ezgi oldu. Acun ılıcalı, 10 yılda ilk defa iki kadın yarışmacı, SMS sıralamasında ilk iki sırayı almayı başardığını ve bunun Survivor'da bir ilk olduğunu belirtti.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimlerden Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere çıkmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Ezgi, SMS sıralamasında ilk iki sıraya girdiği için eleme potasında kurtuldu. Aycan'ın eleme adayı olarak Mert'i söylerken Ezgi ise Ersin'i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece haftanın eleme adayları Parviz, Ersin ve Mert oldu.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, en değerli ve en hassas ödül dedikleri iletişim için çok zor bir parkurda kendilerini son güçlerine kadar zorladılar. Parkurda karşılaşan yarışmacılarda atışları isabetli olanlar sayıyı almayı başardı. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2020'de yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merakla beklenen birleşme partisi tarihi belli oldu. Gelecek hafta yapılacak birleşme partisi ile birlikte Ünlüler ve gönüllüler, takım halinde yarışırken şimdi bireysel olarak sınav verecek.

BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLACAK?

Acun Ilıcalı, bu akşam ekrana gelen Survivor ada konseyinde birleşme partisinde neler olacak açıkladı. İlk olarak açık artırma oyunu oynanacak. Geçtiğimiz hafta oynanan oyunu duyan yarışmacılar, Acun Ilıcalı'dan açık artırmada olmasını istediği yiyecekleri dile getirdi. Sonrasında "Kilo tahmini" oyunu oynanacak. Bu oyunda yarışmacıların, Survivor başında ve şimdiki halleri ekrana gelecek. Birleşme partisinde Anlat Bakalım ile birlikte futbol oyunu da oynanacak. Ve yarışmacılar, bu sefer performanslarını "Şarkı yarışması"nda gösterecekler.