Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler kilo tahmin oyununu kim kazandı? 11 Nisan Cumartesi Survivor'da ödül neydi?

Survivor’da kilo tahmin oyununu kazanan belli oldu. Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler 43. yeni bölüm ile birlikte birleşme haftası başlamış oldu. Survivor Bayramı boyunca yarışmacılar birbirinde keyifli oyunlar oynamaya devam ediyor. Peki, Survivor’da kilo tahmin oyununu kim kazandı? 11 Nisan Cumartesi kilo tahmin oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2020 00:06
Değiştirme Tarihi: 12.04.2020 00:44
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler kilo tahmin oyununu kim kazandı? 11 Nisan Cumartesi Survivor'da ödül neydi?

Survivor 2020 birleşme partisi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, eğlenceli oyunlar ile stres atma şansı yakaladı. Survivor araba oyunu 2020 oyunu sonrasında başlayan birleşme haftasında yarışmacılar, birbirlerini kilolarını tahmin ederken epey eğlendiler. 11 Nisan Cumartesi günü Survivor 43. bölüm kilo tahmin oyunu detayları haberimizde.

KİLO TAHMİN OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?

14. sezonuna Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler olarak başlayan ve çok zevkli, heyecanlı mücadeleler ile izlenme rekorları kıran Survivor’da kilo tahmin oyunu yarışmacı ve takım olarak farklı ödüller verdi. Oyunda en çok kilo kaybeden yarışmacı, kazandığı bir ödülün iki katını yiyecebilecek. Aynı şekilde en çok doğru tahmini yaparak kazanan takım da bundan sonra kazanacağı yemek ödülünün çift olarak yiyecek.

KİLO TAHMİN OYUNUNU KİM KAZANDI?

16 Şubat 2020 Pazar günü ilk bölümü ile ekrana gelen Survivor 2020’de yarışmacılar, adadaki zorlu şartlar sonrasında epey kilo kaybettiler. Survivor 43. bölümde yarışmacılar, tartıya çıkan yarışmacının kilosunu tahmin etmeye çalıştı. Oyunun sonunda kazanan yarışmacı, en çok kilo kaybeden Yasin ile Elif oldu. Takım olarak 10-9 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu.

HANGİ YARIŞMACI KAÇ KİLO KAYBETTİ?

Yunus Emre 11 kilo

Ezgi 2.4 kilo

Barış 12 kilo

Ersin 10 kilo

Ardahan 7.5 kilo

Aycan 9 kilo

Cemal Can 12,2 kilo

Berkan 16 kilo

Evrim 10,5 kilo

Sercan 13,2 kilo

Gizem 1,8 kilo

Mert 11,1 kilo

Yasin 20,5 kilo

Elif 8,8 kilo

Nisa 2,5 kilo

Aşkım 4 kilo

SURVIVOR'DA YENİ OYUN: GÖREV OYUNU NEDİR, NASIL OYNANACAK?

Survivor birleşme partisi ile yarışmacılar yeni bir oyun ile tanışacak. Görev oyunu adlı bu oyunda takımlara haftalık bir görev verilecek. Görevi en iyi şekilde yapan takım oyunu kazanmış olacak. Takımlara verilen ilk görev; birleşme partisinde en şık giyinen takım olma. Survivor 2020 birleşme partisinde, takımların komple fotoğrafı çekilecek. En çok beğeni alan takım, Survivor'da ilk görev oyununu kazanmış olacak. Görev oyunu ilk ödülü Survivor pastası...

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında keyifli bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Kahkahaların havada uçuştuğu oyunda yarışmacılar, yasaklı kelimeleri kullanmadan takım arkadaşlarına sözcükleri buldurmaya çalıştı. Sonuna kadar kıyasıya geçen oyunda skor 4-4 olunca finalde en iyiler karşı karşıya geldi. Son bölümde Gönüllülerden Acun Ilıcalı anlatırken Evrim bilmeye çalıştı. Ünlülerde ise Aşkım anlatırken Murat Ceylan kelimeleri tahmin etmeye çalıştı. Üç dakikalık süre için en çok bilen takım Ünlüler oldu. Survivor'da Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı oldu.

SURVIVOR 2020 BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı, dün oynanan Survivor araba oyunu sonrasında birleşme partisi detaylarını açıkladı. Dün başlayan birleşme haftasına göre Survivor bayramında 11 Nisan Cumartesi günü Anlat Bakalım oyunu, Survivor Derbisi ve Kilo Tahmin Oyunu oynayacak. 12 Nisan Pazar günü ise Survivor 2020 birleşme partisi ile birlikte Şarkı yarışması ekrana gelecek.

SURVIVOR’DA ARABAYI KİMLER KAZANDI?

Survivor araba oyunu 2020'de yarışmacılar, bireysel olarak karşı karşıya geldi. Survivor araba oyununda her yarışmacının birer canı vardı. Performans birincileri olup en iyiler oyununda oynayanlara ekstra birer can, en iyiler oyununu kazanana ekstra ikişer can verildi. Buna göre yarışmacılar, bireysel olarak mücadele etti. Bu yüzden kendi takımından arkadaşları ile de karşı karşıya geldi. Oyunda kaybedenden bir can düşüldü. Canı kalmayan yarışmadan elenmiş oldu. Karşılıklı mücadeleler sonrasında canını kaybetmeyen yarışmacı arabanın sahibi oldu. Survivor araba oyunu 2020'de erkeklerde arabayı kazanan Mert olurken kadınlarda ise Ünlülerden Elif oldu.