Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununu hangi takım kazandı? 24 Mart 2020 İletişim oyunu ödül neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler, dün akşam yayınlanan son bölümünde izleyiciyi yine nefes kesen bir mücadeleye tanık etti. 24 Mart Salı Survivor 2020 28. bölümde yarışmacılar, sevdikleri ile görüşebilmek için efor sarf etti. Peki, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 24 Mart 2020 iletişim oyununun kazananı hangi takım oldu? 24 Mart 2020 iletişim oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 25.03.2020 10:06
Değiştirme Tarihi: 25.03.2020 10:39
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununu hangi takım kazandı? 24 Mart 2020 İletişim oyunu ödül neydi?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile 14. sezonunda da seyirciyi ekrana kitleyen Survivor 2020, dün akşam yayınlanan yeni bölümünde, iletişim oyunu ile nefesleri kesti. Uzun zamandır sevdikleri ile iletişim kuramayan ve koronavirüs salgını hakkında Acun Ilıcalı tarafından 27. bölümde bilgilendirilen yarışmacılar için, 28. bölümde oynanacak iletişim oyunu ayrı bir önem taşıyordu. Her iki takımın da inanılmaz mücadele bir mücadele verdiği iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. İşte, 24 Mart Salı Survivor 2020 iletişim oyunu detayları...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

İletişim oyunu öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler arasında avantaj oyunu oynandı. Ünlüler takımı, avantaj oyununu kazanarak iletişim oyununda seçim avantajını kazandı.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 27. bölümde oynanan iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları WhatsApp ile sevdikleri ile yazışma imkanı bulacak.

SURVİVOR 2020'DE İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranından ilgi ile takip edilen ve her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2020'de iletişim oyunu mücadelesinde de heyecan dorukta idi. Farklı bir parkurda karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler, sevdikleri ile iletişim kurma şansını elde etmek için varlarını yoklarını ortaya koydular. Nefes kesen mücadelede galip çıkan takım ise Ünlüler oldu. İki takım arasında kıyasıya mücadele son ana kadar devam etti. Skor 9-9 iken Aycan ile Nisa parkura çıktı. Yarışmacılar aynı anda atışlara geldi fakat Aycan atışları ile rakibini yenmeyi başardı. Böylece Ünlüler takımı, 10-9 skorla iletişim oyununu kazandı.

ÜNLÜLER VE GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA OYUNDA SERT TARTIŞMALAR YAŞANDI

Survivor 2020 yeni bölümde nefes kesen iletişim oyunu takımların kendi içlerinde tartışmalara sahne oldu. Ünlüler takımında Sercan ile Mert arasında avantaj oyununda kimler oynacak tartışması yaşandı. Mert, oynamak istediğini ama engellendiğini söyledi. Sercan ise bu söz üzerine kim oynayacak oylama yaptık, kimseyi engellemedik dedikten sonra "ben oynamıyorum" diye kenara çekildi.

Gönüllüler de ise avantaj oyunu sonrasında Yasin, takım arkadaşları ile tartışma yaşadı. Nisa'nın oyun sonrasında ağladığı gözlendi. Bu sırada Yasin, avantaj oyununda hangi atışları kimler yapacağını önceden konuştuklarını söyledi. Cemal Can ise konuştuklarını ama sırayı Yasin'in karıştırdığını söyledi. Ardahan ise Nisa'nın ağladığını hatırlatarak Yasin'i sakinleştirmeye çalıştı.