Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iddiayı kim kazandı? Elif mi Aycan mı? 13 Mart 2020 Survivor iddia oyunu

Survivor 2020 yeni bölümde Elif ile Aycan, iddia oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor 2020 son ada konseyinde Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununda Elif'in yerine Aycan'ın olmasının daha iyi olacağını söylemişti. Ve ikiliyi aynı parkurda karşı karşıya getirdi. Peki, Survivor'da iddiayı kim kazandı? Elif mi Aycan mı?

Yayınlanma Tarihi: 13.03.2020 23:34
Değiştirme Tarihi: 13.03.2020 23:34
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iddiayı kim kazandı? Elif mi Aycan mı? 13 Mart 2020 Survivor iddia oyunu

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde ilginç bir iddia oyunu oynadı. Survivor'ın önceki bölümlerinde ada konseyinde Acun Ilıcalı ile Mert, bir iddiaya girmişlerdi. Ünlüler takımında Elif'i tutanlar ile Aycan'ı tutanlar, iddia oyunu için aynı parkurda karşılaştılar. Peki, Survivor'da iddiayı kim kazandı? İşte iddia oyunu detayları...

ACUN ILICALI İLE MERT ARASINDAKİ İDDİA

TV8'de ilgiyle takip edilen yarışma Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ada konseyinde Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununda Ünlülerin strateji hatası yaptığını söylemişti. Acun Ilıcalı, oyunda Elif'in yerine Aycan'ın olması gerektiğini savunmuştu. Ünlülerden Mert ise Elif'in doğru seçim olduğunu söyledi. Bunun karşılığında Acun Ilıcalı ile Mert iddiaya girdiler. 

İDDİA OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor yeni bölümde oynanan iddia oyununda ödül birer tabak pilavdı. 

SURVİVOR'DA İDDİAYI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 18. bölümde Ünlüler takımında Elif'i tutanlar Parviz, Barış, Mert iken Aycan'ı tutanlar Aşkım, Ersin, Berkan, Sercan ve Acun Ilıcalı idi. Elif ile Aycan, ağırlıkları tutarken Sercan ile Mert sepetlere ağırlık attı. 20 kilodan başlayan ağırlık, 42 kiloya ulaşınca Aycan tutamadı ve yarışmayı kaybetti. Bu oyunda yarışmacıların ayakları tahtaya dayalı olması, normal yarışta olmadığı için ikili bir kez daha tahta desteksiz oynadılar. Burada ise kazanan Aycan oldu. Bu yüzden Acun Ilıcalı, her iki tarafında kazandığını ilan etti.