Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler erzak oyununu kim kazandı? 10 Nisan Cuma erzak oyunu ödülü neydi?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, erzak oyununda karşı karşıya geldi. Açlıkla mücadele ettikleri adada haftalık erzak paketi Survivor yarışmacıları için çok önemli bir yer alıyor. Peki, 10 Nisan Cuma Survivor 2020 erzak oyununu kim kazandı? Erzak oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 10.04.2020 21:04
Değiştirme Tarihi: 10.04.2020 21:04
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler erzak oyununu kim kazandı? 10 Nisan Cuma erzak oyunu ödülü neydi?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 42. Bölümde takımlar, erzak ödülü için mücadele etti. Zorlu parkurda nefes kesen bir yarış içine giren Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor erzak oyunu için tüm güçlerini ortaya koydu. Günün sonunda Survivor’da erzak oyununu kazanan takım belli oldu. İşte 10 Nisan 2020 Survivor erzak oyunu detayları…

ERZAK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’da Ünlüler ile Gönüllüler takımları için erzak paketi, fiziksel mücadele için çok önemli. Yarışmacıların, açlık ile mücadelesinde yardımcı olacak erzak oyununda bu hafta kazanan takıma; pestil, tahin – pekmez, ekmek ve yumurta içeren erzak paketi verilecek.

ÜNLÜLER VE GÖNÜLLÜLERDE BİRER EKSİK VAR!

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, erzak oyunu için karşı karşıya geldi. Ünlüler takımında önceki oyunlarda rahatsızlığı nedeniyle yer alamayan Elif ile Berkan, erzak oyununda yer alabilecek. Diğer yandan Ezgi’nin dizindeki sakatlık nedeniyle bu oyunda dinlenecek. Gönüllüler takımında ise Barış’ın rahatsızlığı nedeniyle bugünkü oyunda takımı ile birlikte yer alamayacak.

ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en heyecanlı yarışması Survivor’da birleşme partisi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, erzak oyunu için mücadele etti. Müthiş erzak paketini kazanmak için Survivor’da Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları tüm güçlerini ortaya koydular. Ve nefes kesen mücadeleyi kazanan takım ise Gönüllüler oldu.

SON EN İYİLER OYUNUNDA KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de 9 Nisan Perşembe günü ekrana 41. bölümde birleşme partisi öncesi son en iyiler oyunu oynandı. En iyiler oyununda kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Survivor en iyiler kadınlarda kazanan Aşkım oldu. Erkeklerde ise Barış kazandı.

ÜNLÜLERDEN AÇIK ARTIRMA OYUNUNDA MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞ!

Survivor 2020'nin 40. bölümünde nefesleri kesen bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımın, açık artırmada 500 pezo daha fazla almaya hak kazanacağı oyunda adrenalin bir an olsun düşmedi. Öte yandan oyunda ilginç anlar yaşandı. Gönüllüler takımından Ardahan, Sercan'a dönüp, 'kazanırsam 500 pezonu alırım' diyerek, kaybeden takıma verilecek 500 pezo için de iddiaya girdi. Survivor ödül oyununu uzun süre unutulmayacak bir geri dönüşe imza atan ünlüler takımı 9-9'a gelen skorun ardından bayrak yarışına çıkarak kazanmayı bildi.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan Ezgi ve Aycan, Ersin ve Mert’in isimleri söyledi. Ünlülerde eleme adayları; Parviz, Mert ve Ersin oldu. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.