Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler en iyiler oyununu hangi takım kazandı? 17 Mart performans oyunu ödülü neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler en iyiler oyununu hangi takım kazandı? 17 Mart performans oyunu ödülü neydi?
Yayınlanma Tarihi: 17.03.2020 21:09
Değiştirme Tarihi: 17.03.2020 21:09

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde 4. haftanın en iyileri karşı karşıya geldi. Survivor 2020 4. hafta performans tablosunda erkeklerde Ünlülerden Parviz, Gönüllülerden Ardahan birinci olmuştu. Peki, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ödül oyunlarını hangi takım kazandı? Parviz mi Ardahan mı?

Ekranların ne çok izlenen yarışması Survivor 2020 yeni bölümü en iyiler ödül oyunu ile başladı. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 22. bölümde Ünlülerden Parviz ile Gönüllülerden Ardahan, takımlarının erkeklerde performans sıralaması birincileri oldukları için karşı karşıya geldi. Peki, 17 Mart 2020 Survivor en iyiler ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2020 en iyiler ödül oyunu detayları...

SURVİVOR EN İYİLER ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 performans birincileri oyununda ödül kişi başı 3 tane çikolatalı krep idi. Kazanan yarışmacılar, takımlarından üç kişiyi aynı ödülden faydalanması için seçebilecek.

SURVİVOR 2020 EN İYİLER ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de performans tablosu, yarışmacıların hafta boyunda katıldığı oyunlara göre belirleniyor. Devamında belirlenen bu performans tablosu, her pazar haftanın ilk ada konseyinde açıklanıyor. Bu hafta kadınlarda Ünlülerden Aycan, Gönüllülerde Evrim ilk sırayı aldı. Erkeklerde ise Ünlülerden Parviz ve Gönüllüler Ardahan birinci oldu.

Survivor en iyiler ödül oyununda ilk olarak Aycan ile Evrim karşı karşıya geldi. 4 olanın kazanacağı en iyiler ödül oyununda kadınlarda kazananı Ünlülerden Aycan oldu. Aycan, en iyiler oyununu 4-2 skorla kazandı. Aycan'ın seçtiği kişiler Ersin, Elif ve Aşkım oldu.

Survivor en iyiler oyunu erkeklerde Ünlülerden Parviz ile Gönüllülerden Ardahan karşılaştı. Gönüllülerden Ardahan 4-3 skor ile oyunun kazananı oldu. Ardahan'ın seçtiği kişiler ise Yasin, Burak, Cemal Can oldu.

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU NASIL OLUŞUYOR?

Survivor performans tablosu, yarışmalara uygulanacak bir puanlama sistemi. Bu puanlama sonucunda her takımdan birer kişi haftanın şampiyonluğu için yarışacak. Survivor performans tablosunda erkekler ve kadınlarda, Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından birer kişi en iyi olmak için bir ödül oyunu oynayacak.

* Oyuna çıkan her yarışmacıya +1 puan

* Bire bir oyunlarda kazanan yarışmacıya +2 puan, kaybedene -2 puan

* Grup oyunlarında kazanan yarışmacıya +1 puan, kaybedene -1 puan

* Oyun bayrak yarışına kalırsa kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Avantaj oyunlarında kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Performans oyunları puanlamaya dahil değil