Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler en iyi 10 performans videosu! 22 Mart Pazar Survivor en iyi 10 performans

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde bu akşam haftanın en iyi 10 performans videosu Acunn.com'da yayınlanacak. Böylece Survivor 2020'de 5. haftanın en iyi 10 performans sıralamasını öğrenebilecek ve en iyi performansını izleyebileceksiniz. Survivor en iyi 10 performans sıralaması detayları haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 22.03.2020 17:46
Değiştirme Tarihi: 22.03.2020 17:46
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler en iyi 10 performans videosu! 22 Mart Pazar Survivor en iyi 10 performans

Yeni sezonuyla izleyenleri ekran başına kilitleyen yarışma Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 25. bölümde en iyi 10 performans sıralaması açıklanacak. Ada konseyinde belli olacak performans sıralaması, en iyi 10 performans videosu olarak Acunn.com'dan izlenebilecek. Listede kimler, hangi sırada yer alıyor merakla bekleniyor.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler izleyicileri bu akşam eleme öncesinde Acun Ilıcalı'nın duyurusunun ardından, en iyi 10 performans sıralamasında kimin yer aldığını Acunn.com'dan öğrenebilecek.

PERFORMANS BİRİNCİLERİNİ BEKLEYEN ÖZEL ÖDÜL

Survivor performans birincileri her hafta pazar günü ada konseyinde açıklanıyor. Acun Ilıcalı, geçen hafta yarışmacıları heyecanlandıran bir açıklama yaptı. Bu açıklamada Survivor performans birincileri, birleşme partisi öncesi bir oyun oynayacak. Bu oyunda kazanan kişiye ödül olarak otomobil verilecek.

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU NASIL OLUŞUYOR?

Survivor performans tablosu, yarışmalara uygulanacak bir puanlama sistemi. Bu puanlama sonucunda her takımdan birer kişi haftanın şampiyonluğu için yarışacak. Survivor performans tablosunda erkekler ve kadınlarda, Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından birer kişi en iyi olmak için bir ödül oyunu oynayacak.

* Oyuna çıkan her yarışmacıya +1 puan

* Bire bir oyunlarda kazanan yarışmacıya +2 puan, kaybedene -2 puan

* Grup oyunlarında kazanan yarışmacıya +1 puan, kaybedene -1 puan

* Oyun bayrak yarışına kalırsa kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Avantaj oyunlarında kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Performans oyunları puanlamaya dahil değil