Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de kim elendi? 10 Mart 2020 17. Bölüm Survivor'da elenen isim...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler mücadelesinin 10 Mart 2020 - 17. bölümünde ada konseyi toplandı. Dokunulmazlık Ödülü'nü kaybeden Ünlüler, 4. Hafta SMS sıralamasında nefesleri tuttu. Halk oylamasında haftanın elenen ismi belli oldu. İşte son bölümde adaya veda eden o isim...

Yayınlanma Tarihi: 11.03.2020 10:23
Değiştirme Tarihi: 11.03.2020 10:36
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de kim elendi? 10 Mart 2020 17. Bölüm Survivor'da elenen isim...

Bu yıl 14. sezonu karşılayan "Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler" formatı son hızıyla devam ederken dün akşam bir kişi daha adaya veda etti. Survivor Dokunulmazlık Oyunu'nu kaybeden ünlüler takımı, Aşkım'ı haftanın ilk eleme adayı olarak gösterirken 4. Hafta SMS sıralamasının belli olması üzerine gözler Survivor'dan elenen o isme çevrildi. İşte 10 Mart 2020 Survivor Ünlüler Gönüllüler ada konseyinde dikkat çeken detaylar...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler kim elendi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler son bölümde adaya veda eden isim, dün gece gerçekleşen SMS sonuçlarının açıklanmasının ardından belli oldu. Ünlüler takımında SMS oylaması sonucunda, en düşük oyu alan isim adaya veda etti. Aşkım, İrem ve Aycan'ın yer aldığı eleme potasında en düşük oyu alarak elenen isim İrem Akın oldu.

ÜNLÜLER TAKIMINDA SMS OYLAMASINDA EN ÇOK OYU KİM ALDI?

Yeni sezonuna çok iyi bir başlangıç yapan Survivor 2020’de heyecan yine doruktaydı. Ersin Korkut ve Mert, Survivor 2020 4. hafta SMS oylamasında en yüksek oy alan iki isim oldu. Ersin Korkut eleme adayı olarak İrem'i söylerken, Mert ise Aycan'ın eleme adayı olması yönünde kararını bildirdi. 

SURVİVOR İREM AKIN KİMDİR?

İrem Akın, 21 yaşında Çorlu doğumludur. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nü okuyan başarılı sporcu boksa 7 yaşında başladı.

Kick Boks, Muaythai ve Boks Milli Takımı'nda yer alan, farklı kategorilerde Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonlukları elde etti. Çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Akın, boksta yakaladığı başarıya kick boksta da ulaşmayı hedefliyor.

İrem Akın, "Benim mahallemde genellikle erkek çocuklar vardı. Beni oyunlara dahil etmiyorlardı. Ben de bunlarla sürekli kavga ediyordum. Erkekleri dövüyordum. Oturduğum mahallede bir kick boks antrenörü vardı. O beni görmüş. Babamla konuşmuş. 'Mahalledeki bütün erkekleri dövüyor, spora başlatalım' demiş. Bu sayede kick boks ile spora başladım." diye kendini tanımlıyor.