Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler birleşme partisi ne zaman olacak? Birleşme partisi detayları neler?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Acun Ilıcalı, birleşme partisinin haberini verdi. Toplanan ada konseyinde Acun Ilıcalı, Survivor 2020 birleşme partisi ile ilgili hangi detayları verdi? Survivor 2020 birleşme partisi ne zaman olacak ve neler yaşanacak?

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2020 10:05
Değiştirme Tarihi: 06.04.2020 10:13
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler birleşme partisi ne zaman olacak? Birleşme partisi detayları neler?

Reyting rekorları kıran Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ederken herkes tarafından büyük merakla beklenen Survivor birleşme partisinin  detaylarını Acun Ilıcalı açıkladı. İzleyiciyi Survivor'ın en keyifli anlarına tanık edecek birleşme partisinde nelerin yaşanacağı ve ne gibi sürprizlerin yarışmacıları beklediği ise haberin detaylarında...

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı, bu akşamki ada konseyinde birleşme partisine dair açıklamalarda bulundu. Yarışmacıların ve izleyicilerin heyecanla beklediği birleşme partisinin önümüzdeki hafta yapılacağı açıklandı. Ilıcalı birleşme partisinde şarkı yarışmasının da yapılacağını sözlerine ekledi.

ACUN ILICALI’DAN YENİ HABERLER…

Acun Ilıcalı Survivor 2020 ile ilgili yeni gelişmeleri yarışmacılar ve izleyicilerle paylaştı. Ilıcalı, eleme için atılan SMS oylarından elde edilen gelirin Milli dayanışma kampanyasına bağışlanacağını açıkladı.

Performans oyunlarının son kez yapılacağını açıklayan Acun Ilıcalı, 2 adet araba ödülünün bir erkek ve bir kadın yarışmacıya verileceğini duyurdu.

Ilıcalı son olarak “Açık arttırma”, “Kilo yarışması” ve “Futbol maçı”  yarışmasının da önümüzdeki günlerde yapılacağını açıklarken, “Anlat bakalım” oyununa sunucu Murat ile birlikte kendisinin de dahil olacağını paylaştı.

ILICALI KÖTÜ HABERİ PAYLAŞTI

Acun Ilıcalı iyi haberlerin yanı sıra bir de kötü haberinin olduğunu söylerken, birleşme partisi öncesinde Ünlüler takımından elenecek kişinin bu ödüllerden yararlanamayacağını ifade etti.

BİRLEŞME PARTİSİ NEDİR?

Survivor’a katılan yarışmacıların hemen hepsi birleşme partisini yaşamadan adadan ayrılmak istemiyor. Şampiyonluğa giden yolda önemli bir adım birleşme partisinde yarışmacılar, uzun zamandır yaşamadıkları duyguları yaşıyorlar. Kadın ve erkek yarışmacılar, önce birbirinden çeşitli temizlik ürünleri ile duş alıyor, erkekler tıraş oluyor kadınlar makyaj yapıyor.

Birbirinden güzel kıyafetlerle lezzetli yemeklerin bulunduğu mekânda her yıl katılan sürpriz konuklarla eğlenceli bir gece geçiriyorlar. Yarışmada yükselen adrenalinle yarışmacılar çeşitli tartışmalar yaşarken, birleşme partisinde tüm yaşananlar unutuluyor.

GEÇEN SENE BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLDU?

Sevilen yarışma geçen sene Survivor 2019 Türkiye Yunanistan formatı ile ekrana gelmişti. Birleşme partisi öncesi geleneksel futbol oyunu ve Anlat Bakalım oyunu oynadılar. Sonrasında yarışmacılar, ilk olarak duş yapma keyfi yaşadı. Sonrasında ise haftalar sonrasında kuaföre giden yarışmacılar, birleşme partisi için hazırlandı. 2019 Survivor birleşme partisinde toplu olarak yenilen yemek sonrasında şarkı yarışması düzenlenmişti. Şarkı yarışmasının juri üyeliğini ise Murat Boz, Seda Sayan ve Yunan şarkıcı Giorgos Lianos yapmıştı. Yarışmacılar, birbirinde şık kıyafetler ile sahne aldı ve şarkı performansını sergilediler. Geceye damga vuran ve birinci olan isim Elpida oldu.