Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisinde neler olacak?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde Acun Ilıcalı, birleşme partisi müjdesini verdi. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, Survivor 2020 birleşme partisi ile bilgiler verdi. Peki, Survivor 2020 birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisinde neler olacak?

Yayınlanma Tarihi: 05.04.2020 23:57
Değiştirme Tarihi: 05.04.2020 23:57
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisinde neler olacak?

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Herkes tarafından büyük merakla beklenen Survivor'da birleşme partisi de herkes tarafından merak ediliyor. Survivor'un en eğlenceli kısmı olan ve herkes tarafından da büyük merakla beklenen birleşme partisinde nelerin yaşanacağı ve ne gibi sürprizlerin de yarışmacıları beklediği merak ediliyor.

PERFORMANS BİRİNCİLERİ BELLİ OLACAK

Survivor 2020 ada konseyinde Acun Ilıcalı, önümüzde Cuma günü ekrana gelecek bölümde performans oyunu son kez oynanacak dedi. Bu oyunda kolye kazananların daha avantajlı olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, oyun sonrasında kadın ve erkek yarışmacılarında birer kişi birer son model otomobil kazanacağını açıkladı.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2020'de yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merakla beklenen birleşme partisi tarihi belli oldu. Birleşme partisi ile birlikte Ünlüler ve gönüllüler, takım halinde yarışırken şimdi bireysel olarak sınav verecek.

BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLACAK?

Acun Ilıcalı, bu akşam ekrana gelen Survivor ada konseyinde birleşme partisinde neler olacak açıkladı. İlk olarak açık artırma oyunu oynanacak. Geçtiğimiz hafta oynanan oyunu duyan yarışmacılar, Acun Ilıcalı'dan açık artırmada olmasını istediği yiyecekleri dile getirdi. Sonrasında "Kilo tahmini" oyunu oynanacak. Bu oyunda yarışmacıların, Survivor başında ve şimdiki halleri ekrana gelecek. Birleşme partisinde Anlat Bakalım ile birlikte futbol oyunu da oynanacak. Ve yarışmacılar, bu sefer performanslarını "Şarkı yarışması"nda gösterecekler.

BİRLEŞME PARTİSİ NEDİR?

Survivor’a katılan yarışmacıların hemen hepsi birleşme partisini yaşamadan adadan ayrılmak istemiyor. Şampiyonluğa giden yolda önemli bir adım birleşme partisinde yarışmacılar, uzun zamandır yaşamadıkları duyguları yaşıyorlar. Kadın ve erkek yarışmacılar, önce birbirinden çeşitli temizlik ürünleri ile duş alıyor, erkekler tıraş oluyor kadınlar makyaj yapıyor.

Birbirinden güzel kıyafetlerle lezzetli yemeklerin bulunduğu mekânda her yıl katılan sürpriz konuklarla eğlenceli bir gece geçiriyorlar. Yarışmada yükselen adrenalinle yarışmacılar çeşitli tartışmalar yaşarken, birleşme partisinde tüm yaşananlar unutuluyor.

GEÇEN SENE BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLDU?

Sevilen yarışma geçen sene Survivor 2019 Türkiye Yunanistan formatı ile ekrana gelmişti. Birleşme partisi öncesi geleneksel futbol oyunu ve Anlat Bakalım oyunu oynadılar. Sonrasında yarışmacılar, ilk olarak duş yapma keyfi yaşadı. Sonrasında ise haftalar sonrasında kuaföre giden yarışmacılar, birleşme partisi için hazırlandı. 2019 Survivor birleşme partisinde toplu olarak yenilen yemek sonrasında şarkı yarışması düzenlenmişti. Şarkı yarışmasının juri üyeliğini ise Murat Boz, Seda Sayan ve Yunan şarkıcı Giorgos Lianos yapmıştı. Yarışmacılar, birbirinde şık kıyafetler ile sahne aldı ve şarkı performansını sergilediler. Geceye damga vuran ve birinci olan isim Elpida oldu.