Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 8. hafta 7 Nisan Salı SMS sıralaması Acunn.com'da!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 8. hafta SMS sıralaması halk oylamasıyla birlikte bu akşam Acunn.com'da belli olacak. Survivor 2020'de bu akşam SMS sıralaması ile Survivor 2020'ye veda edecek isim belli olacak. Haberimizden 7 Nisan Salı Survivor 2020 sekizinci haftanın Survivor SMS sıralaması detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 17:10
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 17:10
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 8. hafta 7 Nisan Salı SMS sıralaması Acunn.com'da!

Survivor 2020 39. yeni bölümde gözler SMS sıralamasında olacak. Pazar günü yapılan ada konseyin dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler için SMS oylaması yapılmıştı. TV8 ekranlarında her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında 8. haftanın SMS sonuçları bu akşam belli olacak. Bu akşam bir kişinin adaya veda edeceği Survivor 2020'de 7 Nisan 2020 tarihli SMS sıralaması, eleme olmadan hemen önce Acunn.com'da yayınlanacak. 

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler izleyicileri bu akşam eleme öncesinde Acun Ilıcalı'nın duyurusunun ardından, 8. hafta SMS sıralamasında kimin en yüksek ve kimin en düşük oy aldığını Acunn.com'dan öğrenebilecek. Survivor SMS sıralamasını aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.

SURVİVOR 8. HAFTA SMS SIRALAMASI BURADA

SURVİVOR'DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2020'de bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kazanan takımı belirlemek için final oyunu oynandı. 3. dokunulmazlık oyunundan galip çıkan Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazandı. Kaybeden Ünlüler takımı ise bu hafta bir arkadaşlarına veda etmek zorunda kalacak.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da bu akşam ada konseyi toplanacak ve dokunulmazlığı kaybeden Ünlülerden bir kişi yarışmaya veda edecek. Survivor'da haftanın ilk ada konseyinde Ünlülerin yazdıkları isimlerden elme adayı olarak Parviz ve Ezgi'nin adı birlikte çıktı. Bu akşam ise SMS sıralamasında ilk iki sırayı alan yarışmacılar belli olacak. Bu isimler ise iki eleme adayı daha söyleyecek. Bu dört eleme adayı arasından en az SMS oyu alan yarışmacı Survivor'dan elenecek. 

BU HAFTANIN PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

5 Nisan 2020 Pazar akşamı, Survivor'da haftanın ilk ada konseyi toplandı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, 5. haftanın performans sıralamasını da açıkladı. Buna göre kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim birinci olurken erkeklerde ilk sırayı Ünlülerden Berkan ile Gönüllülerden Barış aldı.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2020'de yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merakla beklenen birleşme partisi tarihi belli oldu. Gelecek hafta yapılacak birleşme partisi ile birlikte Ünlüler ve gönüllüler, takım halinde yarışırken şimdi bireysel olarak sınav verecek.

BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLACAK?

Acun Ilıcalı, bu akşam ekrana gelen Survivor ada konseyinde birleşme partisinde neler olacak açıkladı. İlk olarak açık artırma oyunu oynanacak. Geçtiğimiz hafta oynanan oyunu duyan yarışmacılar, Acun Ilıcalı'dan açık artırmada olmasını istediği yiyecekleri dile getirdi. Sonrasında "Kilo tahmini" oyunu oynanacak. Bu oyunda yarışmacıların, Survivor başında ve şimdiki halleri ekrana gelecek. Birleşme partisinde Anlat Bakalım ile birlikte futbol oyunu da oynanacak. Ve yarışmacılar, bu sefer performanslarını "Şarkı yarışması"nda gösterecekler.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

14. sezonu ile izleyicilerini çok heyecanlı anlar yaşatan Survivor 2020'de geçen hafta dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmişti. Survivor'da haftanın ilk ada konseyinde Gönüllüler, ilk eleme adayı olarak Yunus Emre'nin ismini yazmışlardı. Survivor 2020 7. hafta SMS oylamasında ilk iki sırada Cemal Can ve Barış yer alıyordu. Eleme adayı olarak Cemal Can Yasin'i eleme adayı gösterirken Barış ise Burak'ı eleme adayı olarak seçti. Bu üç isim arasında en az SMS oyunu alan Burak Yurdugör, Survivor'dan elendi.