Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 7. hafta performans tablosu | 5 Nisan Pazar Survivor performans sıralaması

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 7. hafta performans tablosu bu akşam Acunn.com'da belli oldu. Sevilen yarışmada bu hafta performans puan tablosunda kimin birinci olacağı merak ediliyordu. Haberimizden Survivor'da yedinci haftanın Survivor performans sıralaması detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 05.04.2020 16:59
Değiştirme Tarihi: 06.04.2020 00:39
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 7. hafta performans tablosu | 5 Nisan Pazar Survivor performans sıralaması

TV8'in ilgiyle izlenen yarışması 5 Nisan Pazar Survivor 2020'de bu akşam yarışmacıların performans puan tablosu açıklandı. Her bölümünde izleyenlere ayrı bir heyecan yaşatan oyunları ile Survivor 2020'de 7. hafta performans sıralamasında kim birinci olacak merakla bekleniyordu. Bu akşam Acun Ilıcalı'nın duyurusunun ardından, performans sıralamasında kimin en yüksek ve kimin en düşük oy aldığını belli oldu.

PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

5 Nisan 2020 Pazar akşamı, Survivor'da haftanın ilk ada konseyi toplandı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, 5. haftanın performans sıralamasını da açıkladı. Buna göre kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim birinci olurken erkeklerde ilk sırayı Ünlülerden Berkan ile Gönüllülerden Barış aldı. 5. hafta performans tablosu detaylarını ve tüm sıralamayı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU NASIL OLUŞUYOR?

Survivor performans tablosu, yarışmalara uygulanacak bir puanlama sistemi. Bu puanlama sonucunda her takımdan birer kişi haftanın şampiyonluğu için yarışacak. Survivor performans tablosunda erkekler ve kadınlarda, Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından birer kişi en iyi olmak için bir ödül oyunu oynayacak. Her hafta Pazar günleri yapılan ilk ada konseyinde açıklanan performans tablosu şu şekilde oluşturuluyor;

* Oyuna çıkan her yarışmacıya +1 puan

* Bire bir oyunlarda kazanan yarışmacıya +2 puan, kaybedene -2 puan

* Grup oyunlarında kazanan yarışmacıya +1 puan, kaybedene -1 puan

* Oyun bayrak yarışına kalırsa kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Avantaj oyunlarında kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Performans oyunları puanlamaya dahil değil

SURVİVOR PERFORMANS SIRALAMASINDA GEÇEN HAFTA KİMLER BİRİNCİ OLDU?

Survivor 2020 geçen hafta performans sıralamasında kimler birinci oldu ada konseyinde açıklandı. Bu listeye göre kadınlarda Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim birinci oldu. Erkeklerde ise Ünlülerden Sercan ile Gönüllülerden Barış ilk sırayı alan yarışmacılar oldu. Çarşamba günü performans birincileri arasında oynanan en iyiler oyununda erkeklerde Barış, kadınlarda Aycan kazandı.