Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 57. bölüm canlı izle | 25 Nisan 2020 Cumartesi TV8 canlı yayın linki

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler heyecanı devam ediyor. Birleşme partisi sonrasında yeni bir dönemin başladığı Survivor'da çeyrek finale kalmak isteyen yarışmacılar, Survivor mücadelesi vermeye devam ediyor. Survivor'da bugün kritik bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Sonrasında konseyde eleme adayı belirlenecek. 25 Nisan 2020 tarihli Survivor 57. yeni bölümü TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz...

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2020 19:31
Değiştirme Tarihi: 25.04.2020 19:55
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 57. bölüm canlı izle | 25 Nisan 2020 Cumartesi TV8 canlı yayın linki

Survivor yeni sezon heyecanı 57. bölümü ile TV8'de devam ediyor. Bugün Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşanacak. Değişen eleme sistemi sonrasında dokunulmazlık oyununun önemi daha da arttı. Takımlar, dokunulmazlığı elde edip bu akşam yapılacak ada konseyinde eleme adayı çıkartmak istemiyor. Çok sıra dışı bir oylamanın yapılacağı Survivor ada konseyinde kim eleme adayı olacak? Dokunulmazlığı kim kazanacak? Sizler de bu heyecana katılmak, Survivor'ı canlı izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 57. bölümü izlemek için tıklayınız...

TV8'i HD kalitede canlı izlemek için ihtiyacınız olan frekans bilgileri

UYDU: Türksat 4A, Frekans: 12356 Mhz, Polarizayon: Yatay (H), Sembol Oranı: 7100, FEC: 2/

DIGITURK: Kanal 28

D-SMART: Kanal 28

KABLO TV: Hizmeti verilen illerde S 34

TELEDÜNYA: HD: 34.KANAL, SD: 105.KANAL

TİVİBU: 29. Kanal

24 NİSAN SURVIVOR’DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da erzak oyunu takımlar için ayrı bir önem taşıyor. Özellikle açlıkla mücadele verilen Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler takımları, haftalık erzağı kazanmak uğruna yoğun emek harcadı. Gönüllüler, avantaj oyununu kazanarak oyun öncesinde önemli bir avantaj elde etti. Survivor’da erzak oyunu ilk bölümü, iki takım arasında gitti geldi. Fakat 5-5’ten sonra Gönüllüler aradaki farkı açmaya başladı. Ve üst üste beş sayı kazanarak skoru 10-5’e getirmeyi başardı. Erzak oyununu kazanan Gönüllüler, uzun bir aradan sonra erzak paketine kavuşmanın sevincini yaşadı.

23 NİSAN VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor son bölümünde Acun Medya ile Survivor yarışmacılarının karşı karşıya geldiği voleybol maçında nefesler tutuldu. Ödülü açıklayan Ilıcalı, "Eğer biz kazanırsak, bizi tutanlar pilav, et, salata ve tatlı yiyecek. Karşı takım kazanırsa onları tutanlara ise karışık ızgara et, yoğurt, salata, içecek ve 3 çeşit tatlı veriyorum" dedi. Acun Ilıcalı, İrem ve Nisa'dan oluşan Acun Medya takımı ile Evrim, Ardahan ve Cemal Can'dan oluşan takım arasındaki voleybol maçı büyük heyecana sahne oldu. Voleybol maçını kazanan takım ise 3-0'lık skorla Acun Medya oldu.

23 NİSAN ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in 55. bölümünde Anlat Bakalım oyunu oynandı. Yarışmacıların eğlenceli vakit geçirdiği ve birbirine üstünlük kurarak ödüle ulaşmak istediği Anlat Bakalım oyununda, sadece bir takım ödülün sahibi oldu. Frambuazlı cheesecake ve soğuk kahve ödüllü Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı, 10-2 gibi farklı bir skorla kazandı.

22 NİSAN SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor son bölümünde sembol ve ödül heyecanı yaşandı. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı kadın yarışmacıları sıra sıra birbirlerini oyundan elemek için ter döktü. Bu mücadelelerin sonunda kadınlarda Aycan ve Nisa, sembol için kadınlar finaline adını yazdıran iki isim oldu. Günün başarılı isimlerinden Nisa, rakibi Aycan'a karşı parkurda daha başarılı olarak sembolü kazanana isim oldu. 

Erkeklerde Ersin Korkut ve Ardahan, sembol finalinde yer alan yarışmacılar oldu. Ersin Korkut, atışlardaki müthiş performansıyla fark yaratan bir isim oldu ve sembolü geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da kazanmayı bildi. 

22 NİSAN ORMAN EVİ ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Sembol oyunu sonrası, erkekler ve kadınlarda finale çıkan dört isim orman evi ödülü için karşı karşıya geldi. Ersin ile Aycan, Nisa ile Ardahan bir takım olarak bayrak yarışına çıktı. Parkur sonunda 3 atış yapanın kazanacağı bayrak yarışında büyük bir çekişme yaşandı. Çekişmeli geçen oyunun sonunda kazanan ikili Ersin ve Aycan oldu. Böylece orman evi ödülü ünlüler takımına gitti.