Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 5 Nisan 2020 eleme adayı kim oldu? 5 Nisan Pazar haftanın ilk eleme adayı

Survivor 2020'de bu akşam haftanın ilk ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istedikleri bir ismi yazdılar. Böylece haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Peki, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 5 Nisan 2020 eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 05.04.2020 23:48
Değiştirme Tarihi: 06.04.2020 01:23
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 5 Nisan 2020 eleme adayı kim oldu? 5 Nisan Pazar haftanın ilk eleme adayı

TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in bu akşamki yeni bölümünde dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Böylece dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, Survivor 2020 ada konseyinde bir eleme adayı çıkartmak zorunda kaldı. Peki, Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? İşte 5 Nisan Pazar Survivor 2020 ada konseyinde yaşananlar...

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

İzlenme rekorları kıran yarışma Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu, yarışmacılar için ayrı bir önem taşıyor. Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimler Ersin, Parviz, Ezgi oldu. Ersin'in adı bir kere yazılırken Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere yazılmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Bu adayların yanına Salı günü iki eleme adayı daha eklenecek. Dört eleme adayı arasından en az SMS oyu alan kişi adaya veda edecek.

PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

5 Nisan 2020 Pazar akşamı, Survivor'da haftanın ilk ada konseyi toplandı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, 5. haftanın performans sıralamasını da açıkladı. Buna göre kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim birinci olurken erkeklerde ilk sırayı Ünlülerden Berkan ile Gönüllülerden Barış aldı.

GEÇEN HAFTA ELEME ADAYLARI KİMLER OLMUŞTU?

Survivor 2020'de geçen hafta dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. İlk konseyde Gönüllüler takımından Burak, Barış ve Yunus Emre'nin ismini yazdı. Bu isimlerden adı en çok yazılan Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu. İkinci konseyde ise performans birincileri olarak çıkan Cemal Can, Yasin'i ve Barış ise Burak'ın ismini eleme adayı olarak söyledi. Gönüllüler takımından Burak, Yunus Emre ve Yasin eleme adayı olmuştu.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de geçen hafta Salı günü toplanan eleme konseyinde ilk olarak SMS sıralaması açıklandı. İlk eleme konseyinde Gönüllüler için halk oylamasına gidilmişti. Bu oylamanın sonucu ikinci konseyde açıklandı. Gönüllülerde SMS birincileri Barış ile Cemal Can oldu. Haftanın eleme adayları arasından en düşük SMS oyunu alan isim Burak oldu. Böylece Burak Yurdugör, Survivor'dan elenen isim oldu.