Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 5 Nisan 2020 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlık kimin oldu?

Survivor 2020 yeni bölümde 2. dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Ünlüler takımı, 2. dokunulmazlık oyununu kazanarak durumu eşitlemenin peşindeydi. Peki, Survivor 2020'de 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Nisan Pazar Survivor'da dokunulmazlık Ünlülerin mi Gönüllülerin mi oldu?

Yayınlanma Tarihi: 05.04.2020 22:20
Değiştirme Tarihi: 05.04.2020 22:20
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 5 Nisan 2020 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlık kimin oldu?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 37. yeni bölümünde dokunulmazlık için amansız bir mücadele vardı. İki takım da ada konseyinde eleme adayı çıkarmamak, bir kişiyi kaybetmemek için tüm güçlerini ortaya koydu. Gecenin sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İşte 5 Nisan 2020 Survivor dokunulmazlık oyunu detayları...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu öncesinde Ünlüler ve Gönüllüler, her takımdan üçer erkek,  ikişer kadın şeklinde çıkıp bayrak yarışı yaptı. Avantaj oyununda Ünlüler takımı; Aşkım, Elif, Parviz, Ersin ve Sercan şeklinde çıktı. Gönüllüler takımı ise Evrim, Nisa, Yasin, Yunus Emre ve Barış şeklinde avantaj oyununa çıktı. Bu şekilde takım olarak karşılaşan takımlardan avantaj oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.

ÜNLÜLERDE BİR EKSİK VAR!

Survivor'da dokunulmazlık oyunu öncesinde Ünlüler takımında Berkan'ın rahatsızlığı nedeniyle yer almayacağı açıklandı. Dünkü bölümde yer alan oyunlarda Ünlüler takımından oynamayacan Aycan, bugünkü dokunulmazlık oyununda oynayabilecek.

SURVIVOR 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'de ilgiyle takip edilen Survivor'da bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlığı kazanmak için karşı karşıya geldi. İlk dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu da kazanarak dokunulmazlığı almak istedi. Ünlüler ise bu oyunu alarak dokunulmazlıkta şansını devam ettirmek niyetindeydi. Takımlar amaçlarına ulaşmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Nefes kesen mücadele sonunda Ünlüler takımı 10-6 skorla 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

SURVIVOR'A YEPYENİ BİR KONSEPT GELİYOR!

Survivor 2020 yeni bölümde Acun Ilıcalı tarafından yeni bir konseptin müjdesi verildi. Avantaj oyunu sonrasında yarışmacıların parkur derecelerine göre Elif ile Nisa'nın erkeklerden daha iyi olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, kadın - erkek şeklinde yarışları hayali olduğunu belirtti. Acun Ilıcalı, ileriki haftalarda bu konsepti hayata geçirileceğinin kararına varıldığını açıkladı.

SURVIVOR'DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

14. sezonuna Ünlüler ve Gönüllüler konseptiyle başlayan Survivor 2020'de takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 8. haftada Survivor'da dokunulmazlığı, dolasıyla bir arkadaşlarını kaybetmek istemeyen takımlar, inanılmaz bir mücadele sergiledi. Survivor'da bir efsane haline gelen Sumo güreşi oyunu, yarışmacıları epey bir zorladı. Rakibini çember dışında havuza düşürenin kazandığı oyunda nefes kesen mücadele sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı, 10-4 skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Survivor 2020 yeni bölümde 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Böylece dokunulmazlık oyununda durumu 1-1'e getiren Ünlüler, Survivor'da dokunulmazlığı final oyunana kalmasını sağladı.