Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 4 Nisan 2020 ödül oyununu kim kazandı? 4 Nisan Survivor'da ödül neydi?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Heyecanın, tartışmaların çok yüksek olduğu oyunda kazanan takım son atışlar belirledi. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 4 Nisan takım oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2020 21:48
Değiştirme Tarihi: 04.04.2020 21:58
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 4 Nisan 2020 ödül oyununu kim kazandı? 4 Nisan Survivor'da ödül neydi?

Yeni sezonu ile izleyenleri yine ekran başına kilitleyen Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler, mühtiş bir ödül oyunu mücadelesi verdi. Takımlar, azami dikkat isteyen parkurda takım olarak galip gelmek için tüm güçlerini ortaya koydu. Günün sonunda ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 4 Nisan Survivor 2020 ödül oyunu detayları haberimizde.

TAKIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da takım oyunu ödülü, oyundan önce Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Yarışmacıların büyük coşkuyla karşıladığı ve aşırı heyecanlandıran ödül ise yarım kızarmış tavuk, patates kızartması ve salata idi.

SURVIVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

4 Nisan 2020 tarihli Survivor 36. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu için takım halinde mücadele etti. Oyunda bir yarışmacı için 4 takım arkadaşı yolu aşması için köprü görevi yaptı. Zorlu parkur yarışmacıları epey zorladı ve sinirler iyice gerildi. Survivor'da ödül oyununda takımlar, 4 taşıyıcı ve bir atıcı şeklinde mücadele etti. Atıcının erkek olduğu oyunda taşıyıcılardan dördü de erkek iken atıcı kadın olduğu zaman taşıyıcılardan ikisi erkek ikisi kadın oldu.

Ödül oyununa hızlı başlayan ve ekip olarak çok iyi organize olan takım Gönüllülerdi. Gönüllüler takımı 3 sayısına ilk ulaşan olduğu için ödülün tadına bakma hakkını kazandı. Oyunun ikinci yarısında ise Ünlüler oyunda hakimiyeti ele geçirdi ve skoru 3-3'e getirdi. Sonrasında 4-3 öne geçmeyi başardılar. Ve mutlu sona ulaşan takımı Ünlüler oldu. Ünlüler takımı, 5-3 skorla Ödül oyununu kazandı.

ÜNLÜLER TAKIMI MUCİZEYİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde ödül oyunu nefes kesen bir mücadele içinde gerçekleşti. Oyuna iyi başlayan Gönüllüler takımı, durumu 3-0'a getirmeyi başardı. Gönüllüler takımı ödül oyununu kazanacak şeklinde düşünülürken Ünlüler takımı atağa geçti. 3-0 yenik durumda iken Ünlüler takımı ardı ardına sayı almaya başardı. Önce beraberliği yakalayan Ünlüler takımı, kazandıkları moral ile skoru 5-3'e getirdi ve oyunu kazandı.