Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 4 Nisan 2020 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlığı kim aldı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Yarışmanının en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyunu için Ünlüler ve Gönüllüler, Survivor 36. bölümde kıyasıya bir mücadele verdi. Peki, Survivor 2020'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 4 Nisan Survivor'da dokunulmazlık kimin oldu?

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2020 23:54
Değiştirme Tarihi: 04.04.2020 23:56
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 4 Nisan 2020 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlığı kim aldı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 36. bölümde takımlar bu sefer dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanarak dokunulmazlıkta avantaj kazanmak isteyen Ünlüler ve Gönüllüler takımı, Survivor'ın efsane oyunlarından Sumo oyunu oynadı. Zorlu mücadeden galip ve dokunulmazlık oyununu kazanan takım, günün sonunda belli oldu. 4 Nisan 2020 Survivor Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyunu detayları...

DOKUNULMAZLIK OYUNU KURALLARI

Survivor 2020 yeni bölümde oynanacak dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı kuralları anlattı. Survivor'ın efsane oyunu olan Sumo güreşinde yarışmacıların uyması gereken kurallar şöyle;

- Sayı kazanmak için rakibini suya düşürmek ve bir kere düşürmek yeterli olacak.

- 3 ihtar olan yarışmacısı diskalifiye olacak.

- Kendini yere atan yarışmacı ihtar alacak.

- Surata darbe olması durumunda ihtar

- 3 dakika içinde kazanan olmadığı takdirde iki tarafa da sayı yok

- Eşleşme için avantaj oyunu oynanmayacak, birebir eşleşme olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

14. sezonuna Ünlüler ve Gönüllüler konseptiyle başlayan Survivor 2020'de takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 8. haftada Survivor'da dokunulmazlığı, dolasıyla bir arkadaşlarını kaybetmek istemeyen takımlar, inanılmaz bir mücadele sergiledi. Survivor'da bir efsane haline gelen Sumo güreşi oyunu, yarışmacıları epey bir zorladı. Rakibini çember dışında havuza düşürenin kazandığı oyunda nefes kesen mücadele sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı, 10-4 skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar ödül oyunu için mücadele etti. Bir atıcı, 4 taşıyıcı şeklinde takım oyunu olarak oynanan ödül oyunu sırasında rüzgarın yönü bir anda değişti. Oyunda 3-0 öne geçen ve ödülün tadına bakma şansını elde eden takım Gönüllüler oldu. Fakat bundan sonra Ünlüler, bir anda ibreyi ters yöne çevirmeyi başardı. Birer birer aldıkları sayılar ile rakibine oyun vermen 5 sayı alan Ünlüler takımı, ödül oyununu 5-3 kazanmayı başardı.